SESTAVA KOLA - 20.kolo Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2014-2015

Datum kola: 03.05.2015

0

Která sestava by ve 20. kole roznesla každého na kopytech? No přece naše ideální jedenáctka kola! Vy nezapomeňte opět hlasovat o nejlepšího hráče kola, s kterým bude uskutečněn rozhovor. Nic nepodceňte, hlasů v anketě přibývá, hlasovat můžete každou hodinu

BRANKÁŘ

Michal Vrábek (Nová Ves): Jeden z favoritů hlasování! Novoveského gólmana zmiňovali po zápase trenéři obou týmů. "Neuvěřitelné zákroky." "Podržel nás." Jeho tým nakonec oslavil cenné vítězství.

OBRÁNCI

Petr Fiala (Olešnice): Branka Fialy z přímého kopu rozhodla v 90. minutě zápas s Hodějovicemi, ale výborně si počínal i v obranné fázi.

Miroslav Kovařík (Hluboká n. Vlt. B): Hluboká předvedla zápas dvou odlišných poločasů, ale Kovařík na stoperu odehrál solidně celých devadesát minut... V obraně předvádí stabilní výkony zápas co zápas.

Petr Salva (Čtyři Dvory B): Proti Jankov/Dubné odehrál velké utkání, jeho obrana ani jednou neinkasovala, přes Salvu by neprošla ani armáda skřetů z Pána prstenů, kdyby jen jeden z nich nesl něco, co by se podobalo míči...

ZÁLOŽNÍCI

Petr Janovský (Nové Hodějovice): Motorová myš, proti Olešnici patřil k nejlepším na hřišti, dal i gól, nakonec ale přes svou neskutečnou bojovnost musel skousnout bolavou porážku 1:2

Pavel Vajgel (Borek): Dirigent na středu hřiště, který dokázal ohlídat jak své spoluhráče, tak nápady Hrdějovických. Ti se i přes nespornou kvalitu ve středové řadě přes Vajgela nedostali.

Vojtěch Materna (Mladé): V 55. minutě duelu s Novými Hrady nalomil jejich odpor překrásnou trefou, která nasměrovala hosty za třemi body.

Tomáš Kočárek (Čtyři Dvory B): Právě jeho akce vedla k rozhodujícímu gólu v zápase s Jankov/Dubné. I on se musel vypořádat s náročným terénem, ale zvládl to na jedničku.

ÚTOČNÍCI

Vlastimil Bašta (Horní Stropnice): Proti Chrášťanům zářil, ale bohužel pro Stropnici se k němu nikdo z týmu nepřidal. Ani Baštův krásný gól a připravení další brankové situace tak na bodový zisk nestačily. Bašta však prokázal, proč na střídavý start naskakuje v krajském přeboru.

Robert Fošum (Lokomotiva ČB B): Není o čem, Fošum vlastně sám svými třemi góly porazil Rudolfov B. Prosadil se z přímáku, penalty i ze hry. Odmala v sobě má instinkt zabijáka, potenciál prosadit se ve vyšších soutěžích v něm stále je.

Josef Vomáčka (Chrášťany): Dvojnásobný úspěšný nahrávač z duelu proti Stropnici, na hřišti bojoval, obíral protihráče o míče, pro spoluhráče připravoval jednu šanci za druhou. Jeho výkon byl jedním z hlavních důvodů, proč se Chrášťany dočkaly prvního vítězství na domácí půdě.

Hlasovat pro hráče můžete od 04.05.2015 12:00 do 05.05.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)