Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
2023-2024
-
Žabovřesky - Č.Dub 14-7-79 % 0:3 (0:0) 19.08. 17:00 -
Sedlec - Kamenná 21-14-65 % 2:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Jankov B - Rudolfov B 75-25-0 % 7:1 (3:1) 19.08. 10:00 -
Srubec - D.Bukovsko 58-21-21 % 3:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Borovany - Dříteň 79-7-14 % 1:3 (0:1) 19.08. 17:00 -
Loko ČB B - Zliv 84-8-8 % -:- (-:-) 20.08. 15:00 -
N.Ves - Římov 100-0-0 % 1:1 (1:1) 19.08. 10:15
-
Zliv - Srubec 20-0-80 % -:- (-:-) 26.08. 17:00 -
Dříteň - Loko ČB B 77-8-15 % 1:4 (0:2) 26.08. 17:00 -
Žabovřesky - Jankov B 46-0-54 % 2:3 (0:3) 26.08. 16:00 -
Římov - Borovany 46-23-31 % 2:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Č.Dub - D.Bukovsko 100-0-0 % 6:2 (3:0) 26.08. 17:00 -
Rudolfov B - Sedlec 54-0-46 % 2:3 (1:2) 27.08. 17:00 -
Kamenná - N.Ves 77-0-23 % 1:1 (1:1) 26.08. 17:00
-
Sedlec - Žabovřesky 91-0-9 % 2:3 (1:2) 02.09. 17:00 -
Srubec - Dříteň 73-9-18 % 3:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Borovany - Kamenná 18-18-64 % 2:2 (2:1) 02.09. 17:00 -
Jankov B - Č.Dub 30-0-70 % 2:6 (0:6) 02.09. 10:00 -
D.Bukovsko - Zliv 100-0-0 % -:- (-:-) 02.09. 17:00 -
Loko ČB B - Římov 82-0-18 % 2:1 (0:1) 03.09. 15:00 -
N.Ves - Rudolfov B 64-18-18 % 1:2 (0:2) 03.09. 15:00
-
Jankov B - Sedlec 72-7-21 % 7:0 (3:0) 09.09. 17:00 -
Dříteň - D.Bukovsko 79-7-14 % 2:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Kamenná - Loko ČB B 72-7-21 % 4:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Římov - Srubec 43-21-36 % 1:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Č.Dub - Zliv 100-0-0 % -:- (-:-) 09.09. 17:00 -
Rudolfov B - Borovany 65-14-21 % 3:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Žabovřesky - N.Ves 86-7-7 % 2:1 (0:1) 09.09. 17:00
-
Sedlec - Č.Dub 8-8-84 % 0:4 (0:2) 16.09. 16:30 -
Zliv - Dříteň 22-0-78 % -:- (-:-) 16.09. 16:30 -
Srubec - Kamenná 58-0-42 % 3:3 (2:2) 16.09. 16:30 -
Borovany - Žabovřesky 25-8-67 % 1:2 (0:0) 16.09. 16:30 -
D.Bukovsko - Římov 50-10-40 % 1:2 (0:2) 16.09. 13:00 -
Loko ČB B - Rudolfov B 59-33-8 % 0:2 (0:1) 17.09. 15:00 -
N.Ves - Jankov B 0-10-90 % 0:3 (0:1) 16.09. 10:15
-
Jankov B - Borovany 80-0-20 % 3:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Kamenná - D.Bukovsko 100-0-0 % 2:4 (1:1) 23.09. 16:30 -
Žabovřesky - Loko ČB B 80-10-10 % 3:2 (2:1) 23.09. 16:30 -
Římov - Zliv 100-0-0 % -:- (-:-) 23.09. 16:30 -
Č.Dub - Dříteň 70-0-30 % 2:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Rudolfov B - Srubec 70-20-10 % 2:1 (0:0) 24.09. 15:00 -
Sedlec - N.Ves 90-0-10 % 3:1 (1:1) 23.09. 16:30
-
Srubec - Žabovřesky 38-13-49 % 3:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Zliv - Kamenná 33-0-67 % -:- (-:-) 30.09. 16:00 -
Dříteň - Římov 72-14-14 % 4:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Borovany - Sedlec 38-0-62 % 1:2 (0:2) 30.09. 16:00 -
D.Bukovsko - Rudolfov B 13-13-74 % 3:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Loko ČB B - Jankov B 13-0-87 % 3:2 (1:1) 01.10. 15:00 -
N.Ves - Č.Dub 0-0-100 % 0:4 (0:2) 30.09. 10:15
-
Žabovřesky - D.Bukovsko 50-17-33 % 4:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Kamenná - Dříteň 17-0-83 % 0:4 (0:3) 07.10. 16:00 -
Sedlec - Loko ČB B 17-33-50 % 1:1 (0:1) 08.10. 16:00 -
Jankov B - Srubec 72-14-14 % 3:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Č.Dub - Římov 86-0-14 % 11:1 (4:1) 07.10. 16:00 -
Rudolfov B - Zliv 100-0-0 % -:- (-:-) 07.10. 16:00 -
N.Ves - Borovany 80-20-0 % 1:1 (1:0) 07.10. 10:15
-
Zliv - Žabovřesky 0-0-100 % -:- (-:-) 14.10. 15:30 -
Dříteň - Rudolfov B 100-0-0 % 4:2 (2:0) 14.10. 15:30 -
Srubec - Sedlec 83-17-0 % 5:3 (2:3) 14.10. 15:30 -
Borovany - Č.Dub 0-0-100 % 1:1 (1:1) 14.10. 15:30 -
D.Bukovsko - Jankov B 14-0-86 % 4:1 (3:1) 14.10. 15:30 -
Římov - Kamenná 50-17-33 % 0:5 (0:4) 14.10. 15:30 -
Loko ČB B - N.Ves 100-0-0 % 1:1 (0:1) 15.10. 15:00
-
Sedlec - D.Bukovsko 29-14-57 % 2:2 (1:2) 22.10. 15:30 -
Žabovřesky - Dříteň 14-29-57 % 0:4 (0:1) 21.10. 15:30 -
Borovany - Loko ČB B 71-29-0 % 3:7 (1:5) 21.10. 15:30 -
Jankov B - Zliv 80-0-20 % -:- (-:-) 21.10. 15:00 -
Č.Dub - Kamenná 86-0-14 % 2:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Rudolfov B - Římov 86-0-14 % 4:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
N.Ves - Srubec 14-14-72 % 1:4 (1:1) 22.10. 15:00
-
Kamenná - Rudolfov B 33-17-50 % 3:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Zliv - Sedlec 20-20-60 % -:- (-:-) 28.10. 14:30 -
Srubec - Borovany 86-0-14 % 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Dříteň - Jankov B 83-17-0 % 1:3 (1:1) 28.10. 14:30 -
Římov - Žabovřesky 17-0-83 % 0:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Loko ČB B - Č.Dub 29-14-57 % 0:6 (0:4) 29.10. 15:00 -
D.Bukovsko - N.Ves 83-0-17 % 3:2 (2:2) 28.10. 14:30
-
Sedlec - Dříteň 50-0-50 % 3:5 (0:1) 04.11. 14:00 -
Žabovřesky - Kamenná 75-0-25 % 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Borovany - D.Bukovsko 25-0-75 % 2:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Jankov B - Římov 75-25-0 % 7:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Č.Dub - Rudolfov B 75-0-25 % 5:1 (3:0) 04.11. 14:00 -
Loko ČB B - Srubec 25-25-50 % 1:6 (0:2) 05.11. 15:00 -
N.Ves - Zliv 67-0-33 % -:- (-:-) 04.11. 10:15
-
Srubec - Č.Dub 33-17-50 % 1:3 (0:1) 11.11. 14:00 -
Římov - Sedlec 33-0-67 % 2:2 (1:0) 11.11. 14:00 -
Kamenná - Jankov B 33-0-67 % 1:3 (1:1) 11.11. 14:00 -
Zliv - Borovany 50-0-50 % -:- (-:-) 11.11. 14:00 -
D.Bukovsko - Loko ČB B 67-0-33 % 6:0 (3:0) 11.11. 14:00 -
Rudolfov B - Žabovřesky 34-33-33 % 1:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Dříteň - N.Ves 83-0-17 % 4:0 (2:0) 11.11. 14:00
-
N.Ves - Kamenná 29-29-42 % 3:0 (1:0) 23.03. 10:15 -
Sedlec - Rudolfov B 86-0-14 % 2:5 (1:2) 23.03. 15:00 -
Jankov B - Žabovřesky 67-0-33 % 4:1 (0:1) 23.03. 10:00 -
Dříteň - Č.Dub 29-14-57 % 2:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Borovany - Římov 83-17-0 % 2:2 (1:1) 23.03. 10:15 -
Loko ČB B - D.Bukovsko 43-0-57 % 6:3 (3:1) 24.03. 15:30
-
Římov - Loko ČB B 33-11-56 % 5:2 (4:1) 30.03. 16:30 -
Kamenná - Borovany 80-20-0 % 0:1 (0:0) 30.03. 16:30 -
Žabovřesky - Sedlec 67-22-11 % 3:1 (1:1) 30.03. 16:30 -
Č.Dub - Jankov B 70-10-20 % 1:4 (0:1) 31.03. 15:00 -
D.Bukovsko - Srubec 44-0-56 % 1:1 (0:1) 30.03. 16:30 -
Rudolfov B - N.Ves 89-0-11 % 2:1 (2:1) 31.03. 14:00
-
N.Ves - Žabovřesky 20-0-80 % 3:1 (2:1) 06.04. 10:15 -
Sedlec - Jankov B 57-14-29 % 3:3 (2:1) 06.04. 16:30 -
Borovany - Rudolfov B 57-0-43 % 4:0 (2:0) 06.04. 16:30 -
D.Bukovsko - Dříteň 83-0-17 % 2:1 (2:1) 06.04. 14:00 -
Srubec - Římov 67-0-33 % 2:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
Loko ČB B - Kamenná 67-0-33 % 1:1 (0:1) 07.04. 15:30
-
Římov - Dříteň 33-11-56 % 3:3 (2:1) 13.04. 17:00 -
Jankov B - N.Ves 70-10-20 % 0:2 (0:0) 13.04. 17:00 -
Kamenná - Srubec 0-22-78 % 1:2 (1:1) 13.04. 17:00 -
Žabovřesky - Borovany 80-0-20 % 1:1 (1:1) 13.04. 17:00 -
Č.Dub - Sedlec 100-0-0 % 6:1 (5:0) 13.04. 17:00 -
Rudolfov B - Loko ČB B 89-0-11 % 2:1 (1:1) 14.04. 17:00
Rozhovory
- V Jankově je skvělá parta a zázemí, říká hráč kola Tomáš Cícha
- V dorostu to byly krásné časy, říká Jan Horský
- Zápas si chci užít a hlavně se nezranit, říká hráč kola Martin Škaroupka
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Slovan Černý Dub | 15 | 62:18 | 36 |
2 | SK Jankov B | 16 | 55:25 | 34 |
3 | TJ Slavoj Srubec | 15 | 38:21 | 30 |
4 | TJ Dříteň | 15 | 40:25 | 26 |
5 | TJ Sokol Žabovřesky | 16 | 26:31 | 26 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Milan Ďurica | 22 |
2 | Josef Moudrý | 18 |
3 | Milan Horák | 15 |
4 | František Cihla | 12 |
5 | Vlastimil Bašta | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 10 | 41,7% | 0 |
2 | Jaromír Bělunek | 9 | 50,0% | 0 |
3 | Ladislav Beran | 8 | 44,4% | 0 |
4 | Lenka Hanzalová | 8 | 34,8% | 0 |
5 | Radek Hruška | 8 | 33,3% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 19:32 19.4.2024 Tip: výhra domácích N.Ves J. Klik 19:32 19.4.2024 Tip: výhra domácích Srubec J. Klik 19:32 19.4.2024 Tip: výhra domácích Dříteň J. Klik 19:32 19.4.2024 Tip: remíza Borovany - Jankov J. Klik 19:32 19.4.2024 Tip: výhra hostů Č.Dub