SESTAVA KOLA - 14.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 14.11.2015

0

Poslední podzimní ligové kolo je za námi a my vám přinášíme poslední sestavu kola. Tentokrát jsme zvolili rozestavení 3-5-2. Dvojité zastoupení mají tentokrát Boston Kluky, Malšice a Mladá Vožice. Po jednom hráči má Řepeč-Opařany, Jistebnice, Březnice, Bechyně a Ratibořské Hory. Kdo bude posledním hráčem kola? Hlasovat můžete opět až do středečního poledne.

V brance je tentokrát Tomáš Hoffmann z Ratibořských Hor, který proti Chyškám udržel čisté konto.

První bekem je Ondřej Marek z Mladé Vožice, který v utkání s Boston Kluky podal výborný výkon.

Dalším je Ondřej Sedlák z Bechyně. Byl to nejlepší bechyňský hráč v derby s Březnicí.

Posledním je Michal Nedvěd z týmu Boston Kluky. I on patřil k oporám obranných řad svého týmu.

V záloze najdeme Jakuba Duška z Březnice. Proti Bechyni podal výborný výkon.

Vedle něj jsme postavili Jana Muže z Jistebnice, který svým gólem v 83. minutě vyrovnal na konečných 3:3.

Ve prostřed je slavný český komentátor Vlastimil Vlášek. Byl jediným střelcem svého týmu ve šlágru podzimu a byl nejlepším na hřišti.

Čtvrtým záložníkem je Jiří Štecher z týmu Řepeč-Opařany. Na hřišti Záhoří se trefil jednou a byl hodně vidět.

Posledním hráčem středové řady je David Neužil z Malšic. Ten se v utkání se Smetankou blýskl hattrickem.

V útoku je Václav Krám také z Malšic. Proti Smetanové Lhotě se trefil jednou a to už v šesté minutě.

Posledním hráčem v sestavě kola je Tomáš Svatek z Mladé Vožice, který poslal svůj tým v Klukách do vedení a měl ještě další šance.

Hlasovat pro hráče můžete od 16.11.2015 12:00 do 18.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)