SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 07.11.2015

0

Předposlední podzimní sestava kola je tu. Opět tu máme již tradiční rozestavení 3 - 4 - 3, kde dva zástupce má tentokrát tým Bechyně, Řepče-Opařany, Malšic a Mladé Vožice. Po jednom mají pak Chyšky, Boston Kluky a Březnice. Hlasovat můžete opět do středečního poledne! Pomozte svému favoritovi stát se hráčem kola!

Do branky jsme pro tentokrát postavili Jan Krauseho z Chyšek, který v utkání s Mladou Vožicí předvedl několik skvělých zákroků. K vítězství to ale nakonec nevedlo.

Prvním obráncem je Ondřej Marek z Mladé Vožice, který odehrál perfektní utkání právě s Chyškami a patřil k nejlepším na hřišti.

Vedle něj je David Chvosta z Malšic, který dal Božeticím jednu branku.

Třetím je Tomáš Vrchota z Bechyně. Ten se svým výkonem podepsal pod výhru svého týmu na hřišti METEORu 3:0.

V záloze je Jiří Štecher z týmu Řepeč-Opařany, který se pod vítězství 2:1 podepsal brankou už v šesté minutě.

Dalším je Karel Kubíček z Březnice. Proti Záhoří se blýskl dvěma brankami. Byl nejlepší na hřišti.

Třetím do party je Miroslav Říha z týmu Boston Kluky. Nejlepší hráč svého týmu pomohl k vítězství 2:0 na hřišti Smetanovy Lhoty.

Posledním záložníkem je bechyňský Aleš Kavka. První gól svého týmu dal, druhý připravil a byl prostě k nezastavení.

Do útoku jsme zařadili Miloslava Pražmu z Řepče, který měl v utkání několik šancí a připsal si nakonec vítězný gól.

Ve středu útoku je mladovožický Petr Kukla, který jeden gól dal a druhý připravil.

Posledním hráčem v sestavě kola je Václav Krám z Malšic. Branku ve 39. minutě vyrovnával proti Božeticím na 1:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 09.11.2015 12:00 do 11.11.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)