SESTAVA KOLA - 8.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

Datum kola: 11.10.2015

0

V osmém kole 1.B skupiny C padlo celkem 42 branek a ani jeden tým nedokázal udržet čisté konto. S týmovými experty jsme tedy zvolili rozestavení se třemi útočníky 4 - 3 - 3. V sestavě kola má zastoupení celkem devět mužstev! Malšicím a Březnici se povedlo dostat do sestavy kola hned dva zástupce. Tak neváhejte a podpořte svého favorita.

Do branky jsme nominovali Michala Fuku z týmu Řepeč-Opařany. Vítězství na hřišti Mladé Vožice jde hlavně za ním, jelikož ve druhé půli předvedl několik skvělých zákroků.

Prvním obráncem je Tomáš Kamarád z Březnice, který byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti a navíc vstřelil jednu branku.

Dalším je Vojtěch Košatka z týmu Boston Kluky, který se trefil na hřišti Božetic, ale ani jeho branka nevedla k vítězství.

Třetím do party je Jakub Kubasko z Bechyně, který v 81. minutě vyrovnával se Záhořím na konečných 3:3.

Poledním je Pavel Kápl právě ze Záhoří. Ten skóroval v 79. minutě a už už to vypadalo, že hosté urvou tři body, ale nepodařilo se.

V záložní řadě máme vedle sebe Štěpána Kuklu z Mladé Vožice, který byl nejlepším a nejaktivnějším hráčem svého týmu.

Dalším je Václav Hoffmann z Ratibořských Hor, který dokázal vstřelit jednu branku a celý zápas aktivně podporoval útok.

Posledním záložníkem je David Neužil z Malšic, který vstřelil Chyškám dvě branky.

Prvním útočníkem je Zdeněk Pavlát ze Smetanovy Lhoty. Byl třetím střelcem proti Sepekovu a rozhodl tak o vítězství.

Z Malšic je v nominaci také Václav Krám, který vstřelil Chyškám dokonce góly čtyři a byl tak hlavním strůjcem vítězství.

Posledním je Jiří Škarvada z Březnice. Mimo asistence také rozhodl o vítězství v 85. minutě z pokutového kopu.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.10.2015 12:00 do 14.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)