SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 04.10.2015

0

Sedmé kolo nabídlo 25 gólů jeden hattrick a jedinou výhru hostů

Trepka Tomáš ( TJ Sokol Kardašova Řecice )

Soupeři z Včelnice dovolil skórovat jen jednou což se zatím letos ještě nikomu nepovedlo. Předvedl tři vynikající zákroky a pomohl hosty sesadit z průběžného prvního místa.

Kunágl Jaroslav ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Sedmnáctiletý mladík se letos teprve podruhé objevil v základní sestavě. Byl stropnickými zvolen hráčem zápasu a to právem. Snažil se, bojoval a získal spousty míčů. Ukopl za včasu i při vyložené šanci domácího Bukovska.

Řepa Libor ( TJ Jiskra Chlum u Třeboně )

Na polovině hřiště vybojoval míč, prodral se s ním až před branku hostů a vstřelil vítězný gól. Vzadu dopomohl udržet domácím čisté konto.

Dunaj Martin ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Kapitám Suchdola vystřelil dvě minuty před koncem navíc oslabení výhru domácím. Jeho dalekonosná střela znamenala výhru 1:0.

Řehoř Pavel ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Tři minuty po vyrovnání vstřelil rozhodující branku utkání a na další se podílel. Předvedl bojovný a zodpovědný výkon.

Zahradník Petr ( TJ Dolní Bukovsko )

Kapitán Bukovska vstřelil důležitou druhou branku. Utnul tak snahu hostů, kteří se ve druhé půli zvedli a snažili se o vyrovnání.

Švarc Petr ( FK Sokol Třebětice )

Gólově se sice neprosadil, ale byl jako jediný z domácích pochválen za svůj výkon.

Brousek Jakub ( TJ Sokol Olešnice )

Byť nebyl úplně fit naskočil v 70. minutě do zápasu. Po deseti minutách na hrací ploše dokázal dvakrát skórovat což stačilo na konečný výsledek 2:2 a rozšíření tří olešnických bodů získaných v polovině srpna.

Čuta Jakub ( Tatran Lomnice nad Lužnicí)

Po odpykání karetního trestu se vrátil do sestavy. Dokázal se gólově prosadit a navíc zařídil hostům penaltu.

Zavadil Tomáš ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Po faulu na něj sám zahrál pohledný přímý kop, který znamenal dělbu bodů za výsledek 1:1. Byl pochválen i od hostů.

Kandl Petr ( SK Lišov )

Jediný v tomto kole zaznamenal hattrick. Byť měl více šancí výrazně přispěl k debaklu Borovan 8:0.

Hlasovat pro hráče můžete od 05.10.2015 12:00 do 07.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)