SESTAVA KOLA - 6.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2015-2016

Datum kola: 27.09.2015

0
Šesté kolo 1.B nabídlo 26 branek, čtyři výhry hostů, dvě domácích a jednu remízu
Holický Lukáš ( TJ Nová Včelnice )

Předvedl málo vídaný kousek. Prvním poločase se mu mimo jiné podařilo chytit pokutový kop. Do druhého dějství přepustil své místo mladšímu kolegovi a zhruba čtvrthodinu strávil v útoku. Kde se po necelých 5ti minutách dokázal prosadit.

Kučera Jan ( Slovan Břilice )

Dokázal vstřelit jediný gól svého týmu, který znamenal alepoň bod pro domácí.

Haňur Jindřich ( TJ Hraničář Horní Stropnice )

Jeden z mála defenzivních hráčů, kteří dokázali skórovat. Snažil se podporovat hru vpřed, směrem dozadu snad krom dvou hlaviček na půlce nic nepokazil.

Dymák Tomáš ( TJ Sokol Kardašova Řečice )

Obránce se snažil a spousty toho naběhal. Trenér na jeho výkon pěl slova chvály.

Kándl Jan ( SK Lišov )

Zažil skvělou pětiminutovku během které rozhodl zápas. Dvákrát rozvlnil olešnickou síť a mezi tím z přímého kopu trefil břevno od, kterého se míč odrazil ke kapitánovi lišovských jež skóroval.

Řehoř Pavel ( TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí )

Z přímého kopu poblíž vápna obstřelil zeď a zařídil tak patnáct minut před koncem zápasu domácím vyrovnání.

Petráš Marek ( TJ Nová Včelnice )

Na první gól přihrával nejproduktivnějšímu hřáči soutěže Nebeskému. Pak se ještě mezi střelce sám dvakrát zapsal.

Arenberger Radek ( Sokol Suchdol nad Lužnicí )

Byl jediným hráčem hostů, který v prvním poločase dokázal využít herní převahu a skóroval. Po půlhodině hry střelou strhl vedení na stranu suchdolských.

Havel Jiří ( TJ Jiskra Nová Bystřice )

Zaznamenal obě branky hostů v zápase. Neprve se zjevil na zadní tyči a uklidil do sítě přihrávku Drábika. Krátce po začátku druhého poločasu zaskočil centrem z půlky hřiště domácího brankáře.

Sevelda Roman ( FK Sokol Třebětice )

V šesté minutě vstřelil rozhodující gól zápasu. Podruhé se do listiny střelců zapsal v nastavení a pečetil výhru hostů 0:3.

Chochol Lukáš ( TJ Dolní Bukovsko )

Jediný střelec hattricku v tomto kole. Stačila mu necelá půlhodina aby se zbavil domácího stopera, obelstil brankáře a stylově vstřelil svůj třetí gól v zápase.

Hlasovat pro hráče můžete od 28.09.2015 12:00 do 30.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)