HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Datum kola: 12.05.2024

0

26. kolo je pryč a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola!

Ve 25. kole zvítězil dvougólový střelec týmu FC Háje Jižní Město David Pešek.

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to brankář Dolních Počernic Daniel Hájek, který zlikvidoval penaltu nebo naopak střelec Christ Nwogu, který ho v zápase jako jediný prostřelil nebo to bude někdo z dalších brankářů, jelikož jsou tentokrát v sestavě 3 nebo někdo úplně jiný?

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne.

Vaše hlasy rozhodnou!

Brankář:

Daniel Hájek - V zápase proti Kunraticím zlikvidoval penaltu. Předvedl i řadu dalších skvělých zákroků a i díky němu Dolní Počernice vybojovaly bod.

Matěj Lačík - V brance Hájí předvedl perfektní výkon a i díky němu se Hájím podařilo vyrovnat proti týmu Pragy.

Filip Janda - Celý zápas chytal výborně a předvedl řadu pěkných zákroků, bohužel během dvou minut 2x inkasoval a Praga na hájích uhrála jen remízu.

Obrana:

Martin Pešek - Kapitán týmu, který byl v defenzivě jako obvykle pevný. Neudělal žádnou chybu, vyhrával hlavičkové souboje a Dubeč proti Tempu udržela čisté konto.

Martin Daňhel - Jako jediný se prosadil proti Spojům. Bohužel už jen kosmeticky upravoval čestnou brankou na 1:3.

Záloha:

Jan Heteš - Odehrál povedený zápas, i když branku nevstřelil, trenér ho po zápase chválil.

Robert Sládek - Před koncem poločasu vyrovnával na 1:1, bohužel ani to Xaverovu na body nestačilo.

Mihal Byrkovych - Proti oslabenému Újezdu nad Lesy vstřelil v 75. minutě vítěznou branku a jeho Ďáblice si z Újezda odvezly cenné body.

Útok:

Zdeněk Zmeškal - Šel na druhou půlku a byl u všeho podstatného. Připsal si dvě branky.

Christ Nwogu - Jako jediný se prosadil proti dobře chytajícímu Hájkovi. Víc šancí však neproměnil a připsal si i jednu žlutou kartu.

Oleh Rusnak - Do první branky se nádherně položil ve skluzu. V utkání pak přidal ještě jeden gól, kterým uzavřel na konečných 3:1 pro Spoje.

Hlasovat pro hráče můžete od 14.05.2024 09:46 do 15.05.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)