SESTAVA KOLA - 5.kolo Zlínský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

Datum kola: 06.09.2015

0

Zde je nejlepších 11 hráčů 5. kola:

Brankář:

Jakub Špaček (Vizovice) - brankář Vizovic pomohl několika zákroky k velice překvapivému výsledku na hřišti Hovězí.

Obrana:

Stanislav Adámek (Val. Polanka) - obránce Polanky rozhodl v 75. minutě vyrovnaný duel se Lhotou u Vsetína.

Ondřej Kuba (Prostř. Bečva) - zadák Bečvy v poslední minutě vyrovnal na 3:3 s Ratiboří.

Robert Křenek (Hutisko) - zkušený plejer Hutiska se v druhé půli proti Zašové přesunul z obrany do útoku a dvěma góly pomohl k vyrovnání.

Záloha:

Pavel Kolařík (Vizovice) - záložník Vizovic se svým gólem postaral o největší překvapení kola, Vizovice díky němu vyhrály v Hovězí.

Aleš Vyškovský (Jablůnka) - trenér Jablůnky nastoupil do základní sestavy a proměněnou penaltou přispěl k výhře 4:2 nad Lidečkem.

Radek Chmela (Francova Lhota) - ofenzivní hráč Lhoty se do naší sestavy kola opět probojoval, tentokrát díky brance do sítě Prlova.

Martin Olšák (Kateřinice) - Olšák dobrým výkonem a jedním gólem pomohl k demolici Hrachovce.

Útok:

Lubomír Horák (Jablůnka) - útočník se zkušenostmi z Valašského Meziříčí si s Lidečkem připsal gól a asistenci.

Petr Starec (Kateřinice) - forvard Kačic má v úvodu sezony střeleckou formu, Hrachovci vstřelil dva góly, a tak se osamostatnil v tabulce střelců na prvním místě s šesti trefami.

Ota Zimek (Francova Lhota) - zkušený útočník v barvách Francovky dal jeden gól Prlovu. Byla to jeho 200. trefa v kariéře!

Hlasovat pro hráče můžete od 07.09.2015 12:00 do 09.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)