HISENSE SESTAVA KOLA - 26.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

Datum kola: 11.06.2023

0

V posledním kole byly týmy produktivní a ve všech utkáních padlo dohromady 40 gólů! V pěti zápasech se radovali z vítězství domácí a ve dvou případech byli úspěšnější hosté.

BRANKÁŘ:

Jiří Krásl - Za stavu 2-1 podržel Touškov několika důležitými zákroky a pomohl tím týmu nastartovat znovu ofenzivu.

OBRANA:

Jaroslav Levý - Vyhrál snad všechny hlavičkové souboje, jako vždy působil spolehlivě a dirigoval obranu Dýšiny.

Adam Žák - 60 minut hrál v útoku, kde stihl vstřelit dvě branky, dalších 30 minut na stoperovi. Prokázal kvality univerzála a měl velký podíl na vítězství Slovanu ve šlágru kola proti Mladoticím.

Michal Klail - Zdobila ho přesná rozehrávka, vyhrávání soubojů a celková kvalita v obranné fázi.

ZÁLOHA:

Jan Soroka - Kapitán Dýšiny předvedl další výborný výkon, který korunoval proměněnou penaltou.

Martin Brož - Odmakal utkání, v defenzivě jistý, vepředu nebezpečný, což potvrdil gólem v 65. minutě.

Michal Špicl - Podílel se dvěma góly na vysoké výhře Zruče proti Radnicím.

Adam Brýla - Jeden gól dal a jeden připravil. Dotáhl mužstvo k důležitému vítězství proti Volduchám.

Zdeněk Rolko - Kozolupům vstřelil tři branky. Po celý zápas byl nebezpečný a na dalších gólech měl podíl.

ÚTOK:

Martin Smíšek - Znovu mu to pálilo, tentokrát proti Úněšovu, kterému dal dva góly.

Ondřej Karbusický - Další třígólový střelec Touškova. Sezónu zakončil na druhém místě v tabulce střelců, o které se podělil s Jakubem Pěčem z Dýšiny.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.06.2023 14:50 do 14.06.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)