HISENSE SESTAVA KOLA - 25.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

Datum kola: 04.06.2023

0

Ve 25. kole bylo k vidění dohromady 35 gólů! Hned v pěti zápasech se radovali z vítězství domácí a pouze v jednom případě byli úspěšnější hosté. Remízou skončil jediný zápas. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-4-3 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Matyáš Černý - Proti silným Mladoticím udržel nulu a měl velký podíl na těsném vítězství Volduch.

OBRANA:

Jan Černý - Jednoznačně nejlepší hráč Volduch, krásným gólem z přímáku rozhodl o vítězství svého týmu a svědomitě plnil defenzivní povinnosti.

Zdeněk Dubček - Nastoupil tentokrát na stoperu a podal výborný výkon. Dařilo se mu v soubojích a neměl nejmenší problém s rozehrávkou.

Josef Nosek - Vrátil se po zranění a na beku famózně brousil lajnu. Velmi sebevědomý výkon.

ZÁLOHA:

Martin Smíšek - Radnicím nadělil hned tři góly a řídil tak výhru Mýta.

Adam Žák - Přišel za stavu 0-2, celé mužstvo rozhýbal, bojoval a na následném obratu Slovanu se podílel asistencí.

Zdeněk Kasýk - Dvěma góly pomohl Úněšovu při výhře nad Touškovem.

Vojtěch Sláma - Potvrdil formu, vstřelil další gól a celé utkání poctivě odmakal.

ÚTOK:

Martin Bórik - Nastoupil do zápasu v 73. minutě, o minutu později vsítil branku a v nastavení připravil vyrovnávající gól.

Jakub Pěč - Tři góly proti silnému Chrástu! Výborný individuální výkon rychlonohého útočníka Dýšiny.

Jakub Čech - Dvakrát se prosadil proti Plasům a byl po celé utkání nebezpečný.

Hlasovat pro hráče můžete od 05.06.2023 20:28 do 07.06.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)