SESTAVA KOLA - 3.kolo Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 22.08.2015

0

Do dnešní nominace se dostali hráči, kteří ovlivnily výsledky zápasů ať již vyhraných, anebo i prohraných. Toto kolo nemá vyloženého favorita, tak bude zajímavé, kdo z něho nakonec vyjde jako vítěz.

Eduard Čapek (Červeněves) - Jasná volba pro tohoto hráče. Eda vychytal čisté konto ve vítězném zápase s Klamoší a podílel se tak na prvním tříbodovém zisku domácích.
Daniel Sirůček (Klamoš) - Dan vyčníval z šedi hráčů Klamoše v nešťastném zápase v Červeněvsi.
Vojtěch Koutný (Hlušice) - Vojta byl základním pilířem obrany Hlušic, která nepropustila ani jednu branku. Vojta svůj výkon navíc podpořil jedním vstřeleným gólem.
Robert Draštík (Myštěves) - Robert se svým výkonem výrazně podílel na remíze svého týmu v Převýšově.
Martin Šimůnek (Hlušice) - Spolu s Vojtou Koutným hráli prim v obraně domácích a Martin navíc přidal dvě branky do sítě Nepolis.
Ondřej Karabinoš (Kobylice) - Ondra podal výborný výkon a byl u hodně nebezpečných akcí svého týmu. Podařilo se mu vstřelit úvodní branku utkání.
Petr Kubišta (Kobylice) – Petr byl na hřišti sice pouze dvacet pět minut, ale jeho gól v první minutě nastavení, znamenal pro Kobylice tři body.
Stanislav Bužik (Lužec) - Hrál výborně a v poslední minutě zápasu srovnal na 2:2. To už si byl jistý, že jeho gól bude znamenat získaný bod. Jenomže se tak nestalo.
Martin Pilař (Převýšov) - Dokud byl Martin na hřišti, tak byla Myštěves tím slabším týmem. V 50.minutě musel vystřídat pro zranění a hra jeho týmu okamžitě upadla.
Vojtěch Gracík (Myštěves) - Vojta srovnával na 2:2 a věřil, že jeho gól nastartuje Myštěves k obratu v zápase.
Filip Kmínek /Červeněves) - Filip odehrál vynikající zápas, ve kterém navíc vstřelil dva góly, a to ho vyneslo do sestavy kola.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.08.2015 12:00 do 26.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)