Liberecký | Liberec | Okresní přebor
2023-2024
-
Mníšek - Vratislavice 0-0-100 % 1:5 (1:1) 12.08. 10:30 -
Kr. Studánka B - Dolní Řasnice 100-0-0 % 7:0 (5:0) 12.08. 14:00 -
Hejnice B - B. Kostel B 100-0-0 % 4:2 (1:0) 12.08. 17:00 -
Machnín - Frýdlant B 50-50-0 % 10:2 (4:2) 13.08. 17:00 -
Vesec B - Krásný Les 0-0-100 % 2:5 (2:2) 28.09. 16:00 -
JOKERS - Višňová B 100-0-0 % 2:4 (2:3) 13.08. 17:00 -
Doubí B - Rynoltice 100-0-0 % 0:0 (0:0) 13.08. 17:00
-
Frýdlant B - Doubí B 67-0-33 % 6:3 (3:2) 19.08. 14:00 -
Rynoltice - Mníšek 100-0-0 % 1:1 (0:0) 19.08. 10:30 -
B. Kostel B - JOKERS 34-33-33 % 1:5 (0:3) 20.08. 17:00 -
Vratislavice - Vesec B 67-33-0 % 4:1 (3:0) 19.08. 17:00 -
Višňová B - Machnín 34-33-33 % 4:1 (1:1) 20.08. 17:00 -
Krásný Les - Kr. Studánka B 0-33-67 % 5:4 (2:1) 19.08. 17:00 -
Dolní Řasnice - Hejnice B 0-0-100 % 4:1 (2:1) 19.08. 14:00
-
Kr. Studánka B - Vratislavice 0-25-75 % 0:7 (0:2) 26.08. 14:00 -
Frýdlant B - Višňová B 0-0-100 % 0:1 (0:0) 26.08. 14:00 -
JOKERS - Dolní Řasnice 75-0-25 % 7:0 (2:0) 27.08. 15:00 -
Vesec B - Rynoltice 50-25-25 % 6:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Hejnice B - Krásný Les 50-0-50 % 0:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Machnín - B. Kostel B 100-0-0 % 3:3 (2:1) 27.08. 17:00 -
Doubí B - Mníšek 50-0-50 % 2:4 (1:1) 27.08. 17:00
-
Mníšek - Vesec B 25-25-50 % 2:2 (1:0) 02.09. 10:30 -
Višňová B - Doubí B 100-0-0 % 6:0 (3:0) 03.09. 17:00 -
Dolní Řasnice - Machnín 25-0-75 % 2:4 (1:3) 02.09. 17:00 -
Krásný Les - JOKERS 25-0-75 % 1:4 (0:2) 02.09. 14:00 -
B. Kostel B - Frýdlant B 25-25-50 % 3:2 (2:1) 03.09. 17:00 -
Rynoltice - Kr. Studánka B 100-0-0 % 9:0 (5:0) 02.09. 14:00 -
Vratislavice - Hejnice B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 02.09. 17:00
-
Kr. Studánka B - Mníšek 0-33-67 % 0:5 (0:2) 09.09. 14:00 -
Frýdlant B - Dolní Řasnice 67-0-33 % 1:2 (0:1) 09.09. 14:00 -
Hejnice B - Rynoltice 33-0-67 % 0:2 (0:2) 09.09. 15:00 -
Višňová B - B. Kostel B 100-0-0 % 6:3 (2:2) 10.09. 17:00 -
Machnín - Krásný Les 100-0-0 % 1:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
JOKERS - Vratislavice 33-0-67 % 2:2 (1:2) 10.09. 15:00 -
Doubí B - Vesec B 0-33-67 % 3:2 (3:2) 10.09. 17:00
-
Mníšek - Hejnice B 100-0-0 % 5:1 (2:0) 16.09. 10:30 -
Krásný Les - Frýdlant B 60-20-20 % 2:2 (0:2) 16.09. 16:30 -
Dolní Řasnice - Višňová B 0-0-100 % 2:2 (0:1) 16.09. 16:30 -
Vesec B - Kr. Studánka B 100-0-0 % 3:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
B. Kostel B - Doubí B 40-20-40 % 7:2 (3:2) 17.09. 16:30 -
Rynoltice - JOKERS 60-0-40 % 2:1 (1:1) 16.09. 14:00 -
Vratislavice - Machnín 60-20-20 % 2:4 (1:3) 16.09. 16:30
-
Frýdlant B - Vratislavice 20-40-40 % 1:0 (1:0) 23.09. 14:00 -
JOKERS - Mníšek 83-0-17 % 1:1 (1:0) 24.09. 15:00 -
B. Kostel B - Dolní Řasnice 66-17-17 % 11:1 (8:0) 24.09. 16:30 -
Višňová B - Krásný Les 100-0-0 % 1:2 (1:1) 24.09. 16:30 -
Hejnice B - Vesec B 33-17-50 % 2:3 (1:3) 24.09. 15:00 -
Doubí B - Kr. Studánka B 66-17-17 % 4:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Machnín - Rynoltice 17-17-66 % 0:4 (0:1) 24.09. 16:30
-
Mníšek - Machnín 66-17-17 % 1:2 (1:2) 30.09. 10:30 -
Kr. Studánka B - Hejnice B 100-0-0 % 4:7 (2:3) 30.09. 14:00 -
Vesec B - JOKERS 17-33-50 % 3:3 (2:1) 30.09. 16:00 -
Dolní Řasnice - Doubí B 17-17-66 % 5:4 (1:2) 30.09. 16:00 -
Krásný Les - B. Kostel B 83-0-17 % 4:1 (3:1) 30.09. 16:00 -
Vratislavice - Višňová B 50-33-17 % 3:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Rynoltice - Frýdlant B 83-0-17 % 14:1 (6:1) 30.09. 14:00
-
Frýdlant B - Mníšek 14-14-72 % 2:4 (0:1) 07.10. 14:00 -
JOKERS - Kr. Studánka B 86-0-14 % 6:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
B. Kostel B - Vratislavice 42-29-29 % 1:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Machnín - Vesec B 72-14-14 % 5:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Višňová B - Rynoltice 33-0-67 % 1:2 (0:1) 08.10. 16:00 -
Dolní Řasnice - Krásný Les 29-14-57 % 1:3 (0:3) 07.10. 16:00 -
Doubí B - Hejnice B 72-14-14 % 1:5 (1:1) 08.10. 16:00
-
Mníšek - Višňová B 40-40-20 % 4:1 (3:1) 14.10. 10:30 -
Kr. Studánka B - Machnín 40-0-60 % 0:6 (0:3) 14.10. 14:00 -
Hejnice B - JOKERS 20-0-80 % 2:2 (1:1) 14.10. 15:00 -
Krásný Les - Doubí B 100-0-0 % 6:1 (3:1) 14.10. 15:30 -
Vratislavice - Dolní Řasnice 100-0-0 % 10:0 (5:0) 14.10. 15:30 -
Rynoltice - B. Kostel B 100-0-0 % 6:1 (3:1) 14.10. 14:00 -
Frýdlant B - Vesec B 0-40-60 % 2:1 (0:0) 11.11. 10:30
-
Frýdlant B - Kr. Studánka B 100-0-0 % 2:1 (0:0) 21.10. 14:00 -
Dolní Řasnice - Rynoltice 17-0-83 % 0:4 (0:3) 21.10. 15:30 -
Krásný Les - Vratislavice 50-33-17 % 1:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Višňová B - Vesec B 100-0-0 % 4:1 (3:1) 22.10. 15:30 -
B. Kostel B - Mníšek 33-17-50 % 0:5 (0:3) 12.11. 14:00 -
Doubí B - JOKERS 33-0-67 % 2:4 (0:3) 22.10. 15:30 -
Machnín - Hejnice B 100-0-0 % 0:3 (0:1) 22.10. 15:30
-
Mníšek - Dolní Řasnice 100-0-0 % 9:0 (7:0) 28.10. 10:30 -
Kr. Studánka B - Višňová B 25-0-75 % 2:6 (0:5) 12.11. 17:00 -
Vratislavice - Doubí B 75-0-25 % 6:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Rynoltice - Krásný Les 75-0-25 % 12:1 (6:1) 28.10. 14:00 -
JOKERS - Machnín 100-0-0 % 0:4 (0:1) 29.10. 14:30 -
Hejnice B - Frýdlant B 50-25-25 % 8:3 (1:2) 28.10. 15:00 -
Vesec B - B. Kostel B 75-0-25 % 1:1 (0:1) 07.11. 19:00
-
Krásný Les - Mníšek 40-40-20 % 2:5 (1:3) 04.11. 11:00 -
Dolní Řasnice - Vesec B 40-0-60 % 6:4 (1:4) 04.11. 14:00 -
Višňová B - Hejnice B 80-0-20 % 3:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
B. Kostel B - Kr. Studánka B 100-0-0 % 4:3 (1:2) 05.11. 14:00 -
Vratislavice - Rynoltice 20-0-80 % 2:2 (1:0) 04.11. 14:00 -
Machnín - Doubí B 100-0-0 % 5:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Frýdlant B - JOKERS 60-20-20 % 0:5 (0:0) 04.11. 14:00
-
Višňová B - Frýdlant B 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
Mníšek - Doubí B 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Dolní Řasnice - JOKERS 0-0-100 % 23.03. 10:30 -
Krásný Les - Hejnice B 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Vratislavice - Kr. Studánka B 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
B. Kostel B - Machnín 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
Rynoltice - Vesec B 100-0-0 % 23.03. 14:00
-
Frýdlant B - B. Kostel B -:- (-:-) 30.03. 14:00 -
JOKERS - Krásný Les -:- (-:-) 31.03. 14:00 -
Machnín - Dolní Řasnice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Kr. Studánka B - Rynoltice -:- (-:-) 30.03. 14:00 -
Vesec B - Mníšek -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Hejnice B - Vratislavice -:- (-:-) 30.03. 16:00 -
Doubí B - Višňová B -:- (-:-) 31.03. 15:00
-
B. Kostel B - Višňová B -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Rynoltice - Hejnice B -:- (-:-) 06.04. 14:00 -
Vesec B - Doubí B -:- (-:-) 07.04. 16:00 -
Vratislavice - JOKERS -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Mníšek - Kr. Studánka B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Dolní Řasnice - Frýdlant B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Krásný Les - Machnín -:- (-:-) 06.04. 16:30
-
Frýdlant B - Krásný Les -:- (-:-) 13.04. 14:00 -
Hejnice B - Mníšek -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Višňová B - Dolní Řasnice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Machnín - Vratislavice -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Kr. Studánka B - Vesec B -:- (-:-) 13.04. 14:00 -
JOKERS - Rynoltice -:- (-:-) 14.04. 14:00 -
Doubí B - B. Kostel B -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Rynoltice - Machnín -:- (-:-) 20.04. 14:00 -
Kr. Studánka B - Doubí B -:- (-:-) 20.04. 14:00 -
Vratislavice - Frýdlant B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Vesec B - Hejnice B -:- (-:-) 21.04. 14:00 -
Dolní Řasnice - B. Kostel B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Krásný Les - Višňová B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Mníšek - JOKERS -:- (-:-) 21.04. 10:30
-
Frýdlant B - Rynoltice -:- (-:-) 27.04. 14:00 -
Hejnice B - Kr. Studánka B -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Višňová B - Vratislavice -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Machnín - Mníšek -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
B. Kostel B - Krásný Les -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
JOKERS - Vesec B -:- (-:-) 28.04. 14:00 -
Doubí B - Dolní Řasnice -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Hejnice B - Doubí B -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Mníšek - Frýdlant B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Krásný Les - Dolní Řasnice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Vesec B - Machnín -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Rynoltice - Višňová B -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Vratislavice - B. Kostel B -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Kr. Studánka B - JOKERS -:- (-:-) 04.05. 14:00
-
Vesec B - Frýdlant B -:- (-:-) 12.05. 14:00 -
JOKERS - Hejnice B -:- (-:-) 12.05. 14:00 -
B. Kostel B - Rynoltice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Machnín - Kr. Studánka B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dolní Řasnice - Vratislavice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Višňová B - Mníšek -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Doubí B - Krásný Les -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Hejnice B - Machnín -:- (-:-) 18.05. 16:00 -
Vesec B - Višňová B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Rynoltice - Dolní Řasnice -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
Kr. Studánka B - Frýdlant B -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
Vratislavice - Krásný Les -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
JOKERS - Doubí B -:- (-:-) 19.05. 14:00 -
Mníšek - B. Kostel B -:- (-:-) 19.05. 10:30
-
Frýdlant B - Hejnice B -:- (-:-) 25.05. 14:00 -
Krásný Les - Rynoltice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Višňová B - Kr. Studánka B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Dolní Řasnice - Mníšek -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Machnín - JOKERS -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
B. Kostel B - Vesec B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Doubí B - Vratislavice -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Hejnice B - Višňová B -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Vesec B - Dolní Řasnice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Kr. Studánka B - B. Kostel B -:- (-:-) 01.06. 14:00 -
Rynoltice - Vratislavice -:- (-:-) 01.06. 14:00 -
JOKERS - Frýdlant B -:- (-:-) 01.06. 13:00 -
Mníšek - Krásný Les -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Doubí B - Machnín -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Frýdlant B - Machnín -:- (-:-) 08.06. 14:00 -
Rynoltice - Doubí B -:- (-:-) 08.06. 14:00 -
B. Kostel B - Hejnice B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vratislavice - Mníšek -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Višňová B - JOKERS -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Krásný Les - Vesec B -:- (-:-) 08.06. 14:30 -
Dolní Řasnice - Kr. Studánka B -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
Hejnice B - Dolní Řasnice -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Mníšek - Rynoltice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Vesec B - Vratislavice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Machnín - Višňová B -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Kr. Studánka B - Krásný Les -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
JOKERS - B. Kostel B -:- (-:-) 15.06. 13:00 -
Doubí B - Frýdlant B -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- Zbyněk Ticháček: Jako gólman máš největší zodpovědnost
- Stanley Bárta: Nejsilnějším sportovním zážitkem je první výhra KO v boxu!
- Jakub Souček: Divím se, že takový dřevo pustili na penaltu!
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Rynoltice | 13 | 60:14 | 30 |
2 | Mníšek | 13 | 47:19 | 27 |
3 | Machnín | 13 | 45:23 | 26 |
4 | Krásný Les | 13 | 36:34 | 26 |
5 | TJ Jiskra Višňová B | 13 | 39:23 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Tomáš Vacek | 20 |
2 | Matěj Stříteský | 14 |
3 | Daniel Mraček | 10 |
4 | Filip Teubner | 10 |
5 | Jiří Leitner | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 48 | 52,7% | 0 |
2 | Venca Likeš | 47 | 51,6% | 0 |
3 | Vít Kubíček | 43 | 51,2% | 0 |
4 | Radek Hruška | 23 | 46,9% | 0 |
5 | Pavel Žatečka | 20 | 47,6% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 12:34 20.2.2024 Tip: výhra domácích Višňová V. Likeš 12:34 20.2.2024 Tip: výhra domácích Mníšek V. Likeš 12:34 20.2.2024 Tip: výhra hostů JOKERS V. Likeš 12:34 20.2.2024 Tip: výhra domácích Krásný Les V. Likeš 12:34 20.2.2024 Tip: výhra domácích Vratislavice