Středočeský | Příbram | Okresní přebor
2023-2024
-
N. Knín - Dušníky 50-0-50 % 4:2 (2:0) 19.08. 17:00 -
D. Dušníky - Rožmitál 50-0-50 % 3:1 (1:1) 20.08. 17:00 -
Bohutín - Třebsko 100-0-0 % 7:1 (2:0) 19.08. 17:00 -
Sparta Luhy - Zduchovice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 19.08. 17:00 -
Dublovice - Březnice 100-0-0 % 0:2 (0:0) 20.08. 17:00 -
Podlesí B - Spartak B 50-0-50 % 1:4 (1:1) 20.08. 17:00 -
Jince - Stará Huť 75-0-25 % 1:1 (0:1) 19.08. 17:00
-
Stará Huť - Bohutín 0-0-100 % 0:2 (0:1) 26.08. 17:00 -
Zduchovice - Třebsko 75-0-25 % 2:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Spartak B - D. Dušníky 50-0-50 % 2:1 (0:1) 26.08. 17:00 -
Březnice - N. Knín 34-33-33 % 1:2 (1:1) 26.08. 17:00 -
Dušníky - Podlesí B 100-0-0 % 1:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Sparta Luhy - Dublovice 75-0-25 % 4:6 (3:1) 27.08. 14:00 -
Rožmitál - Jince 75-0-25 % 1:2 (0:2) 26.08. 17:00
-
N. Knín - Sparta Luhy 67-0-33 % 2:2 (0:2) 02.09. 17:00 -
D. Dušníky - Dušníky 100-0-0 % 1:6 (1:4) 03.09. 17:00 -
Bohutín - Rožmitál 100-0-0 % 8:0 (3:0) 02.09. 17:00 -
Dublovice - Zduchovice 100-0-0 % 2:1 (2:0) 03.09. 17:00 -
Podlesí B - Březnice 67-0-33 % 2:1 (1:0) 03.09. 17:00 -
Stará Huť - Třebsko 100-0-0 % 2:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
Jince - Spartak B 33-0-67 % 2:2 (2:1) 02.09. 17:00
-
Zduchovice - Stará Huť 67-0-33 % 2:3 (2:0) 09.09. 14:00 -
Dublovice - N. Knín 33-67-0 % 2:3 (1:1) 09.09. 17:00 -
Březnice - D. Dušníky 100-0-0 % 4:3 (2:0) 09.09. 17:00 -
Rožmitál - Třebsko 67-0-33 % 2:2 (1:1) 10.09. 10:30 -
Sparta Luhy - Podlesí B 67-0-33 % 4:1 (2:1) 09.09. 17:00 -
Spartak B - Bohutín 0-0-100 % 0:3 (0:1) 10.09. 17:00 -
Dušníky - Jince 33-0-67 % 4:2 (2:2) 10.09. 17:00
-
Stará Huť - Rožmitál 67-0-33 % 5:2 (3:1) 16.09. 16:30 -
N. Knín - Zduchovice 67-0-33 % 4:1 (3:0) 16.09. 16:30 -
D. Dušníky - Sparta Luhy 100-0-0 % 1:3 (1:3) 17.09. 16:30 -
Bohutín - Dušníky 100-0-0 % 4:2 (2:1) 16.09. 16:30 -
Podlesí B - Dublovice 100-0-0 % 6:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Třebsko - Spartak B 33-0-67 % 2:11 (0:6) 17.09. 13:30 -
Jince - Březnice 67-0-33 % 4:1 (3:1) 16.09. 16:30
-
N. Knín - Podlesí B 100-0-0 % 3:5 (2:1) 23.09. 16:30 -
Březnice - Bohutín 20-0-80 % 0:7 (0:4) 23.09. 16:30 -
Zduchovice - Rožmitál 80-20-0 % 0:4 (0:0) 23.09. 16:30 -
Spartak B - Stará Huť 80-0-20 % 3:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Dušníky - Třebsko 80-0-20 % 1:2 (1:0) 24.09. 14:00 -
Dublovice - D. Dušníky 100-0-0 % 3:2 (2:0) 24.09. 16:30 -
Sparta Luhy - Jince 33-0-67 % 3:2 (1:1) 23.09. 13:30
-
Stará Huť - Dušníky 100-0-0 % 7:5 (4:2) 01.10. 16:00 -
Bohutín - Sparta Luhy 100-0-0 % 3:1 (2:1) 30.09. 16:00 -
Rožmitál - Spartak B 50-0-50 % 4:2 (1:1) 30.09. 16:00 -
D. Dušníky - N. Knín 33-0-67 % 3:2 (2:2) 01.10. 16:00 -
Třebsko - Březnice 34-33-33 % 0:3 (0:2) 01.10. 13:00 -
Podlesí B - Zduchovice 100-0-0 % 6:2 (3:1) 01.10. 16:00 -
Jince - Dublovice 50-0-50 % 8:2 (0:0) 30.09. 16:00
-
Březnice - Stará Huť 67-0-33 % 1:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Zduchovice - Spartak B 25-0-75 % 3:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Dublovice - Bohutín 0-0-100 % 0:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Dušníky - Rožmitál 75-0-25 % 3:1 (2:0) 07.10. 16:00 -
Sparta Luhy - Třebsko 100-0-0 % 2:3 (1:2) 07.10. 16:00 -
Podlesí B - D. Dušníky 100-0-0 % 2:3 (1:2) 08.10. 16:00 -
N. Knín - Jince 25-25-50 % 2:0 (1:0) 07.10. 16:00
-
Stará Huť - Sparta Luhy 75-0-25 % 3:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Spartak B - Dušníky 75-0-25 % 1:1 (1:1) 14.10. 15:30 -
D. Dušníky - Zduchovice 100-0-0 % 7:1 (3:1) 15.10. 15:30 -
Rožmitál - Březnice 50-0-50 % 1:1 (0:1) 14.10. 15:30 -
Bohutín - N. Knín 100-0-0 % 5:0 (2:0) 14.10. 15:30 -
Třebsko - Dublovice 25-0-75 % 5:1 (2:1) 15.10. 12:30 -
Jince - Podlesí B 25-0-75 % 4:3 (2:0) 14.10. 15:30
-
N. Knín - Třebsko 100-0-0 % 5:4 (3:2) 22.10. 15:30 -
Březnice - Spartak B 75-25-0 % 1:2 (1:2) 21.10. 10:30 -
Zduchovice - Dušníky 0-0-100 % 1:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Sparta Luhy - Rožmitál 75-0-25 % 4:2 (2:0) 21.10. 15:30 -
Dublovice - Stará Huť 50-0-50 % 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Podlesí B - Bohutín 25-0-75 % 1:5 (0:2) 22.10. 15:30 -
D. Dušníky - Jince 25-0-75 % 1:4 (0:2) 22.10. 15:30
-
Stará Huť - N. Knín 75-0-25 % 4:5 (1:1) 28.10. 14:30 -
Spartak B - Sparta Luhy 75-0-25 % 3:2 (2:0) 28.10. 14:30 -
Dušníky - Březnice 100-0-0 % 4:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
Rožmitál - Dublovice 25-0-75 % 4:2 (1:1) 29.10. 10:30 -
Bohutín - D. Dušníky 100-0-0 % 9:0 (4:0) 29.10. 14:30 -
Třebsko - Podlesí B 25-0-75 % 2:5 (1:2) 28.10. 14:30 -
Jince - Zduchovice 75-0-25 % 0:0 (0:0) 29.10. 14:30
-
Březnice - Sparta Luhy 100-0-0 % 3:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Zduchovice - Bohutín 0-0-100 % 0:5 (0:3) 04.11. 14:00 -
Stará Huť - D. Dušníky 67-0-33 % 5:4 (2:2) 04.11. 14:00 -
Spartak B - N. Knín 33-0-67 % 3:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Dušníky - Dublovice 67-0-33 % 3:3 (2:2) 05.11. 14:00 -
Rožmitál - Podlesí B 33-0-67 % 1:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Třebsko - Jince 33-0-67 % 3:4 (2:2) 04.11. 14:00
-
Březnice - Zduchovice 100-0-0 % 6:0 (5:0) 11.11. 13:30 -
N. Knín - Rožmitál 100-0-0 % 1:1 (0:1) 11.11. 13:30 -
Dublovice - Spartak B 0-0-100 % 2:1 (2:0) 11.11. 13:30 -
Sparta Luhy - Dušníky 100-0-0 % 4:1 (2:1) 11.11. 13:30 -
D. Dušníky - Třebsko 100-0-0 % 4:3 (2:1) 12.11. 13:30 -
Podlesí B - Stará Huť 0-0-100 % 4:1 (2:0) 11.11. 13:30 -
Jince - Bohutín 100-0-0 % 2:5 (1:1) 11.11. 13:30
-
N. Knín - Březnice 50-0-50 % 2:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Dublovice - Sparta Luhy 50-25-25 % 6:1 (2:0) 24.03. 15:00 -
D. Dušníky - Spartak B 50-25-25 % 4:2 (2:1) 24.03. 15:00 -
Jince - Rožmitál 75-0-25 % 1:3 (1:2) 23.03. 15:00 -
Bohutín - Stará Huť 75-0-25 % 2:1 (2:1) 23.03. 15:00 -
Podlesí B - Dušníky 50-25-25 % 2:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Třebsko - Zduchovice 75-0-25 % 3:0 (2:0) 24.03. 12:00
-
Březnice - Podlesí B 20-0-80 % 0:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Zduchovice - Dublovice 20-20-60 % 1:1 (1:1) 30.03. 15:00 -
Dušníky - D. Dušníky 60-20-20 % 4:3 (4:1) 31.03. 15:00 -
Spartak B - Jince 100-0-0 % 3:4 (3:1) 31.03. 15:00 -
Sparta Luhy - N. Knín 40-0-60 % 0:5 (0:2) 31.03. 15:00 -
Rožmitál - Bohutín 20-0-80 % 0:4 (0:0) 31.03. 15:00 -
Třebsko - Stará Huť 40-20-40 % 1:3 (1:2) 31.03. 12:00
-
N. Knín - Dublovice 50-0-50 % 4:2 (1:0) 07.04. 16:30 -
Stará Huť - Zduchovice 50-0-50 % 2:0 (0:0) 06.04. 16:30 -
D. Dušníky - Březnice 50-0-50 % 1:1 (0:1) 07.04. 16:30 -
Bohutín - Spartak B 100-0-0 % 3:2 (1:2) 07.04. 16:30 -
Jince - Dušníky 100-0-0 % 0:4 (0:2) 06.04. 16:30 -
Třebsko - Rožmitál 0-0-100 % 2:2 (2:2) 07.04. 16:30 -
Podlesí B - Sparta Luhy 50-50-0 % 4:3 (2:2) 07.04. 16:30
-
Březnice - Jince 67-0-33 % 3:1 (0:0) 13.04. 17:00 -
Zduchovice - N. Knín 0-0-100 % 2:1 (2:0) 13.04. 17:00 -
Dublovice - Podlesí B 0-0-100 % 2:3 (2:2) 13.04. 17:00 -
Sparta Luhy - D. Dušníky 100-0-0 % 4:3 (1:2) 13.04. 17:00 -
Dušníky - Bohutín 0-0-100 % 3:3 (1:3) 14.04. 17:00 -
Spartak B - Třebsko 67-33-0 % 5:1 (2:0) 14.04. 17:00 -
Rožmitál - Stará Huť 34-33-33 % 3:0 (2:0) 13.04. 17:00
-
Stará Huť - Spartak B 67-0-33 % 3:2 (1:0) 20.04. 10:30 -
Rožmitál - Zduchovice 100-0-0 % 1:1 (0:0) 20.04. 17:00 -
Bohutín - Březnice 67-0-33 % -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Jince - Sparta Luhy 67-0-33 % 5:7 (4:2) 20.04. 17:00 -
D. Dušníky - Dublovice 67-33-0 % 4:1 (0:0) 21.04. 17:00 -
Podlesí B - N. Knín 67-33-0 % 0:1 (0:1) 21.04. 17:00 -
Třebsko - Dušníky 67-0-33 % 2:4 (1:2) 21.04. 14:00
-
Březnice - Třebsko 100-0-0 % 27.04. 17:00 -
N. Knín - D. Dušníky 50-0-50 % 27.04. 17:00 -
Zduchovice - Podlesí B 0-0-100 % 27.04. 17:00 -
Dublovice - Jince 0-50-50 % 28.04. 17:00 -
Sparta Luhy - Bohutín 50-0-50 % 27.04. 17:00 -
Dušníky - Stará Huť 50-0-50 % 28.04. 15:00 -
Spartak B - Rožmitál 0-50-50 % 28.04. 17:00
-
Stará Huť - Březnice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Spartak B - Zduchovice -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
D. Dušníky - Podlesí B -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Jince - N. Knín -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Bohutín - Dublovice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Rožmitál - Dušníky -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Třebsko - Sparta Luhy -:- (-:-) 05.05. 14:00
-
N. Knín - Bohutín -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Březnice - Rožmitál -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Zduchovice - D. Dušníky -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dublovice - Třebsko -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Sparta Luhy - Stará Huť -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Dušníky - Spartak B -:- (-:-) 12.05. 18:00 -
Podlesí B - Jince -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Stará Huť - Dublovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Spartak B - Březnice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Dušníky - Zduchovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Rožmitál - Sparta Luhy -:- (-:-) 19.05. 10:30 -
Bohutín - Podlesí B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Jince - D. Dušníky -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Třebsko - N. Knín -:- (-:-) 19.05. 14:00
-
N. Knín - Stará Huť -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Březnice - Dušníky -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Dublovice - Rožmitál -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Zduchovice - Jince -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Sparta Luhy - Spartak B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
D. Dušníky - Bohutín -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Podlesí B - Třebsko -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Zduchovice - Sparta Luhy -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Stará Huť - Jince -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Březnice - Dublovice -:- (-:-) 02.06. 10:30 -
Rožmitál - D. Dušníky -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Spartak B - Podlesí B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Dušníky - N. Knín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Třebsko - Bohutín -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Dublovice - Dušníky -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
N. Knín - Spartak B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
D. Dušníky - Stará Huť -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Bohutín - Zduchovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Jince - Třebsko -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Sparta Luhy - Březnice -:- (-:-) 08.06. 13:00 -
Podlesí B - Rožmitál -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Zduchovice - Březnice -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Stará Huť - Podlesí B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Spartak B - Dublovice -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Dušníky - Sparta Luhy -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Rožmitál - N. Knín -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Bohutín - Jince -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Třebsko - D. Dušníky -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- Mým snem je postoupit s Dobříší do divize, říká hráč 24. kola okresního přeboru Jan Jechort
- Oslavy ještě neproběhly, ale dokopná bude velká, ujišťuje gólman Rožmitálu Martin Zrno, hráč 23. kola okresního přeboru
- Už ve čtvrtek jsem věděl, že je zle, směje se osmačtyřicetiletý hráč 22. kola okresního přeboru Miloš Krátký
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | Litavan Bohutín | 17 | 75:13 | 47 |
2 | TJ Kovohutě Podlesí B | 18 | 50:38 | 34 |
3 | SK Nový Knín | 18 | 48:39 | 33 |
4 | TJ Stará Huť | 18 | 43:39 | 30 |
5 | Spartak Příbram B | 18 | 48:40 | 26 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jan Hyspecký | 23 |
2 | Miroslav Švagr | 21 |
3 | Marek Matys | 19 |
4 | Zdeněk Černý | 16 |
5 | David Bohuněk | 14 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 49 | 50,5% | 0 |
2 | Radek Hruška | 47 | 42,0% | 0 |
3 | Stanislav Kubeš | 40 | 48,8% | 0 |
4 | jakub krejcar | 15 | 44,1% | 0 |
5 | Venca Likeš | 12 | 34,3% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 22:23 26.4.2024 Tip: výhra domácích Březnice R. Hruška 22:23 26.4.2024 Tip: výhra domácích N. Knín R. Hruška 22:23 26.4.2024 Tip: výhra hostů Podlesí R. Hruška 22:23 26.4.2024 Tip: výhra hostů Jince R. Hruška 22:23 26.4.2024 Tip: výhra domácích Sparta Luhy