Hráč 4. kola Petr Šprinc (Meziměstí "B") - "Doufám, že kluci přivezou ze Zábrodí 3 body!"

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Záložník Lokomotivy Meziměstí "B" Petr Šprinc. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Stal jsi se hráčem. Kola. Překvapilo tě to? Znamená to pro tebe něco?
Po pravdě bych řekl, že jsem ani nevěděl, že jsem byl nominovaný do sestavy kola .Dozvěděl jsem se to až od Pavla Smrčka. Mám z toho dobrý pocit a jsem rád, že jsem porazil takové hráče, co tam byli nominovaní. :-)
Fanoušky bude na webu určitě zajímat, kde jsi začínal hrát fotbal.
Na první trénink mě dovedl můj taťka,když mi bylo 5 let . Přivedl mě poprvé na hřiště do Meziměstí, kde už hraji 19 let, mezi tím jsem prošel i jinými týmy.
Tvůj oblíbený klub a tvůj fotbalový vzor?
Můj oblíbený klub je v cizině Bayern Mnichov a u nás Slávia Praha, mým vzorem je Nizozemec Arjen Robben.
Proti Otovicím jsi předvedl skvělý výkon podpořený hezky vstřelenou brankou, který ale však na výhru nestačil. Jak bys ohodnotil svůj výkon a celkově celý zápas?
Ani bych neřekl, že by to byl nějaký skvělý výkon, v první půli se mi vůbec nedařilo, odskakoval mi balon od nohy a ani jsem toho moc nevymyslel, nám to nešlo celkově všem v týmu. Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe než do prvního, Otovice jsme tlačili, ale nevytvořili jsme si skoro žádnou vyloženou šanci, až po pul hodině jsem se trefil a měli jsme ještě dost času na to, abychom si odnesli ze zápasu nějaký ten bod. Zápas bych ohodnotil jako nevydařený a Otovice si zaslouženě odvezly 3 body, přeji jim hodně štěstí v dalších zápasech.
S kým si nejvíce ve tvém týmu rozumíš po fotbalové stránce?
Já moc za "béčko" nechodím, ale když můžu, tak rád pomůžu. Nejvíce si tam rozumím s Péťou Šolcem, který hraje se mnou za "áčko", ale v zápase proti Otovicím jsem si hodně rozuměl s Jirkou Doležalem, který nastoupil až do druhého poločasu.
Máš nějaký kuriózní zážitek z fotbalových hřišť?
Řekl bych, že žádný kuriózní zážitek nemám :-) Jen možná, když jsme jednou doma hráli s Hejtmánkovicemi a 10 minut do konce jsme vedli ještě 4:1. Nakonec jsme ještě remizovali 4:4, když jsme dostali gól v poslední minutě.
V příštím utkání jedete do Zábrodí, se kterým sousedíte v tabulce. Jak vidíš tento zápas? Jen poznamenám, že vy jste ještě nevyhráli venku a Zábrodí zase doma ještě nebodovalo.
Na tento zápas nepojedu, hraji za "A" tým proti Dolanům. .Ale klukům budu držet palce ,aby přivezli 3 bodíky!!! I když to bude velice těžké.
Děkuji za rozohovor. Chtěl by jsi ještě něco vzkázat přes redakci fotbalunas.cz fanouškům tvého týmu nebo komukoliv jinému?
Také děkuji. Chtěl bych poděkovat všem, co mně poslali hlasy a díky ním jsem mohl tuto soutěž vyhrát, jsem za to velice rád.:-)