ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. V tomto kole přišlo zatím rekordních 153 hlasů a v hlasování zvítězil Jan PLONKA z TJ Řepiště,před Dominikem Daliborem ze Sokola Pustkovec a Davidem Trunkátem ze Slovanu Ostrava.

0
Dobrý den pane Plonka,gratuluji Vám k výhře v hlasování o "Hráče kola",co na to říkáte?
Tak určitě je to příjemné,ale takovým anketám nepřikládám moc velkou váhu.
V hlasování jste již obsadil druhé a třetí místo,nyní jste vyhrál a jste v pořadí už čtvrtým hráčem vašeho týmu,který v hlasování zvítězil. Myslíte,že je to vizitka vašeho týmu nebo máte tak dobré fanoušky?
V týmu máme výborné fotbalisty,díky tomu je pak vše jednodušší,ale samozřejmě nesmím zapomenout na naše fanoušky,kteří dají sem tam nějaký ten hlas.(smích)
Věděl jste o své nominaci?
Ne nevěděl. Dozvěděl jsem se to až od Vás,že jsem v tomto kole hlasování vyhrál.
Pravidelně ne,ale sem tam nakouknu co je nového.
Jak hodnotíte poslední utkání proti Václavovicím?
Hodnotím ho kladně. Odvezli jsme si cenný bod za remízu. Byl to velmi očekávaný zápas,který splnil co se na derby sluší a patří,domácí tým měl sice častěji míč na kopačkách a více šancí,ale nedokázali to využít ve svůj prospěch.