PAVELEK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mořkov B - Ženklava 3:7 (1:4) 17.06. 17:00 -
Bravantice - Bartošovice 3:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
V. Albrechtice - Suchdol 4:1 (2:0) 10.06. 14:00 -
Trojanovice - Skotnice 10:0 (3:0) 03.06. 17:00 -
Tichá B - Skotnice B 3:2 (2:1) 20.05. 17:00 -
Bernartice - Heřmanice 0:3 (0:2) 14.05. 16:30 -
Bravinné - Mankovice 1:3 (0:2) 01.05. 15:00 -
Lubojaty - Bravinné 2:2 (1:2) 22.04. 14:30 -
Lichnov - Stachovice 4:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Sokol Rybí - V. Albrechtice 0:1p. (0:0) 23.10. 14:00 -
Příbor - Bílov 2:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
Stachovice - Trojanovice 1:2 (0:1) 08.10. 12:00 -
Skotnice - Štramberk 6:3 (5:2) 02.10. 14:00 -
Tísek - Studénka 2:1 (1:1) 28.09. 16:00 -
Zbyslavice - Bystré 1:2 (0:1) 25.09. 16:00 -
Suchdol - Trojanovice 2:1p. (1:1) 24.09. 16:00 -
Kunín B - Heřmanice zrušen -
Kunín - Pustějov 2:1 (0:0) 17.09. 16:00 -
Bravantice - Hodslavice 1:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
Tísek - V. Albrechtice 1:0p. (0:0) 21.08. 17:00 -
Sokol Rybí - Skotnice 1:3 (0:1) 14.08. 17:00 -
Pustějov - Kunín 1:3 (0:3) 18.06. 17:00 -
Vražné - Trojanovice 1:4 (1:2) 04.06. 17:00 -
Žilina - Lubina 4:3p. (2:2) 29.05. 10:15 -
Studénka - Kunín 0:4 (0:2) 28.05. 17:00 -
Skotnice B - Tísek 4:6 (2:4) 22.05. 17:00 -
Bernartice - Mořkov B 1:2 (0:2) 08.05. 16:30 -
Bílov - Kujavy 3:2 (1:0) 16.04. 15:00 -
Sedlnice - Petřvald n. M. B 4:1 (2:1) 10.04. 15:30 -
Tísek B - Heřmanice 3:0 (2:0) 09.04. 15:30 -
Stachovice - Petřvald n. M. B 6:1 (1:0) 02.04. 15:30 -
Příbor - Bartošovice 4:3 (4:3) 31.10. 14:00 -
Bartošovice - Suchdol 1:4 (0:3) 25.10. 14:00 -
Hostašovice - Stachovice 0:7 (0:2) 24.10. 14:00 -
Vlčovice B - Bernartice 2:0 (2:0) 18.10. 14:00 -
Bystré - Stachovice 3:4 (3:0) 17.10. 15:00 -
Jakubčovice B - Bravinné 2:5 (2:2) 11.10. 15:00 -
Bílov - Heřmanice 5:1 (4:1) 10.10. 15:00 -
Lichnov - V. Albrechtice 0:1p. (0:0) 04.10. 15:30 -
Vlčovice B - Hodslavice 1:2 (1:1) 20.09. 16:00 -
Fulnek - Bartošovice 6:0 (1:0) 19.09. 16:00 -
Zbyslavice - Žilina 3:1 (1:0) 13.09. 16:00 -
Sokol Rybí - Lichnov 6:1 (2:0) 12.09. 16:00 -
Ženklava - Straník 1:0 (0:0) 30.08. 17:00 -
Pustějov - Suchdol 1:2p. (1:1) 29.08. 17:00 -
Kunín - Pustějov 5:2 (3:1) 15.08. 17:00