DUFEK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
RAFK - Rájec-Jestřebí 5:2 (5:0) 20.04. 16:30 -
Bosonohy - Sparta Brno 1:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Kozojídky - V. Pavlovice 3:0 (1:0) 24.03. 10:00 -
Pohořelice - Sparta Brno 0:1 (0:0) 28.10. 10:30 -
Vojkovice - Slatina 2:1 (0:1) 21.10. 15:00 -
Soběšice - Žebětín 1:2 (1:0) 23.09. 13:00 -
Podolí - Troubsko 1:2 (1:1) 09.09. 16:30 -
RAFK - Dobšice 1:1 (1:1) 12.08. 17:30 -
Žebětín - Slovan 1:2 (1:2) 10.06. 17:30 -
RAFK - Vojkovice 4:2 (1:1) 03.06. 17:00 -
Tuřany - Šatov 2:0 (1:0) 20.05. 10:30 -
Pohořelice - Rohatec 5:2 (3:1) 13.05. 10:30 -
V. Bílovice - Svatobořice 0:1 (0:0) 29.04. 16:30 -
Slovan - Soběšice 1:1 (1:1) 22.04. 13:00 -
Velká n. Vel. - Ratíškovice B 0:3 (0:1) 25.03. 15:00 -
SK Uhřice - Ždánice 2:1 (1:0) 18.03. 15:00 -
Moravská - St. Poddvorov 1:2 (0:0) 02.10. 15:30 -
Moravská - Ratíškovice B 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Lipov - Kněždub 2:1 (1:1) 24.04. 16:00 -
Nikolčice - Milotice 0:4 (0:1) 30.10. 14:00 -
Slatina - Rajhradice 0:2 (0:0) 16.10. 15:00 -
Žebětín - Slatina 2:0 (1:0) 25.09. 14:00 -
Vacenovice - Kohoutovice 1:6 (1:2) 18.09. 16:00 -
Slovan - RAFK 1:4 (0:1) 11.09. 13:30 -
Rohatec - V. Pavlovice 4:3 (1:3) 21.08. 10:30 -
Valtice - Hroznová Lhota 1:7 (0:3) 14.08. 10:30 -
Lednice - Milotice 6:1 (3:1) 03.10. 15:00 -
V. Pavlovice - Hroznová Lhota 3:2 (1:1) 27.09. 10:30 -
RAFK - Kunštát 1:2 (0:1) 12.09. 16:00 -
Zastávka - Zbraslav 0:1 (0:0) 28.08. 17:00 -
Slovan - RAFK 2:3 (1:1) 15.08. 17:00 -
Kozojídky - Tvrdonice 3:2 (1:2) 09.08. 10:00 -
Tuřany - FK Znojmo 1:0 (0:0) 02.11. 10:30 -
Medlánky - Kobeřice 2:0 (0:0) 12.10. 15:00 -
Charvátská - Kyjov 3:2 (3:1) 06.10. 10:30 -
Přibice - Šatov 3:2 (2:2) 28.09. 15:30 -
Bohdalice - Lelekovice 2:0 (2:0) 15.09. 10:00 -
Tuřany - Blížkovice 2:1 (0:0) 31.08. 10:30 -
Kněždub - Újezd 0:2 (0:0) 18.08. 17:00 -
Nikolčice - Strážnice 3:3 (2:3) 08.06. 17:00 -
Kobeřice - V. Bílovice 1:1 (1:0) 01.06. 10:30 -
Vacenovice - Kozojídky 3:2 (0:1) 25.05. 17:00 -
Babice - Vysočany 3:2 (1:1) 18.05. 16:30 -
Podolí - H. Kounice 1:1 (1:0) 11.05. 17:00 -
Blatnice - Moravská 1:0 (0:0) 21.04. 16:00 -
Želešice - Blížkovice 3:0 (3:0) 06.04. 10:30 -
SK Uhřice - Kobeřice 2:2 (1:2) 03.11. 14:00 -
Pohořelice - Blížkovice 3:1 (3:1) 27.10. 14:00 -
Charvátská - Moravská 2:0 (1:0) 20.10. 14:30 -
Dražovice - Vysočany 2:4 (0:3) 13.10. 15:00