PETRLÍK Ladislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Světlá - Telč 2:1 (0:1) 06.11. 11:00 -
Žďár - Lanžhot 1:3 (0:0) 30.10. 14:30 -
Polná - Bystřice 2:2 (2:1) 17.10. 14:30 -
Havl. Brod - Start 1:2 (0:0) 02.10. 10:30 -
Pohled - Batelov 6:2 (2:2) 12.09. 16:00 -
Nové Sady - Holešov 2:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
AFC - Bystřice 2:1 (0:1) 22.08. 16:30 -
Kněžice - Brtnice 2:1 (1:0) 04.10. 15:00 -
Šumperk - Přerov 5:2 (3:1) 27.09. 15:30 -
Bystřice - AFC 6:1 (2:0) 05.09. 16:00 -
Stonařov B - Rantířov B 1:2 (0:1) 23.08. 16:30 -
Polná - St. Říše 0:3 (0:2) 16.08. 16:30 -
Přibyslavice - Nedvědice 2:1 (2:0) 22.09. 15:30 -
Speřice - Přibyslav 4:2 (4:1) 01.09. 16:00 -
Kostelec - Štoky 3:6 (2:4) 24.08. 10:30 -
Speřice - Přibyslav 3:3 (1:2) 09.06. 16:30 -
HFK Třebíč - Okříšky 4:2 (1:2) 25.05. 16:30 -
Ždírec B - Tis 0:0 (0:0) 05.05. 16:30 -
Žirovnice - Bystřice 2:3 (1:0) 04.05. 16:30 -
Náměšť - Vel. Meziříčí B 1:0 (0:0) 21.04. 16:00 -
Třešť B - Luka B 2:0 (1:0) 20.04. 16:00 -
Nové Město B - Budišov-Nárameč 4:1 (3:0) 07.04. 15:30 -
Vel. Meziříčí B - Přibyslav 3:0 (0:0) 07.10. 14:00 -
Maraton - Ledeč 2:3 (1:3) 23.09. 15:30 -
Černíč - H. Borová 5:0 (1:0) 02.09. 10:30 -
St. Říše B - Kozlov 4:2 (1:0) 01.09. 16:00 -
Světlá - Pacov 2:1 (1:1) 19.08. 16:30 -
Telč - Mírovka 0:2 (0:0) 17.06. 16:30 -
Vel. Meziříčí B - Maraton 3:1 (2:1) 03.06. 16:30 -
Speřice - Sapeli 5:2 (1:0) 06.05. 16:30 -
Nová Ves - Bystřice 2:3 (0:1) 29.04. 16:00 -
Kouty - Vel. Meziříčí B 4:1 (2:0) 15.04. 15:30 -
AFC - Jaroměřice 4:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
Mírovka - Telč 4:4 (0:3) 28.10. 14:30 -
H. Borová - Kamenice 0:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Jaroměřice - Přibyslav 1:6 (0:4) 15.10. 15:00 -
V. Jeníkov - Bítovčice 1:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Šebkovice - Moravec 3:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Vel. Bíteš B - Nedvědice 1:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Chotěboř - Kouty 3:1 (0:0) 09.09. 16:00 -
Košetice - Nová Ves 3:2 (0:1) 12.08. 16:30 -
Náměšť - N. Syrovice 4:0 (0:0) 06.08. 16:30 -
HFK Třebíč B - Vladislav 1:1 (0:0) 16.06. 18:00 -
Budišov-Nárameč - Žďár B 0:0 (0:0) 11.06. 16:30 -
Kouty - Šebkovice 5:0 (3:0) 28.05. 16:30 -
Bedřichov - H. Borová 7:0 (6:0) 17.05. 17:30 -
Pacov - Leština 3:0 (0:0) 13.05. 16:30 -
Dobronín - Košetice 2:0 (2:0) 07.05. 14:30 -
Světlá - Speřice 1:2 (0:0) 23.04. 16:00 -
Brzkov - V. Jeníkov 0:2 (0:1) 09.04. 10:30