Lažánek Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nepomuk B - Stod 4:2 (1:0) 11.10. 15:00 -
Zdemyslice - Sp. Poříčí 5:1 (2:1) 10.10. 15:00 -
Líšina - Dobřany B 0:2 (0:1) 04.10. 15:00 -
Radkovice - Žinkovy 3:1 (3:0) 03.10. 15:00 -
Záhoří - Neurazy 4:2 (2:1) 28.09. 10:15 -
Vstiš - Dnešice 1:2p. (0:1) 27.09. 15:30 -
Merklín - Chlumčany B 1:3 (0:1) 26.09. 15:30 -
Dnešice - D. Lukavice 2:1 (2:1) 20.09. 16:00 -
Předenice - Seč 3:6 (1:3) 19.09. 13:00 -
Dvorec - Žákava B 1:7 (1:3) 13.09. 16:30 -
Zdemyslice - Lužany 3:4 (2:4) 12.09. 16:30 -
Seč - Hradec 2:0 (1:0) 12.09. 13:30 -
Blovice B - Letiny 4:2 (3:0) 06.09. 17:00 -
Chlumčany B - Seč 0:7 (0:2) 05.09. 17:00 -
Vstiš - Dobřany B 1:2 (0:2) 05.09. 14:00 -
Letiny - Klášter B 7:0 (3:0) 30.08. 17:00 -
Stod - Předenice 2:1 (2:0) 29.08. 17:00 -
Dnešice - Soběkury 1:2 (0:1) 23.08. 17:00 -
Merklín - Nepomuk B 3:6 (1:3) 22.08. 17:00 -
Lužany - Hradec 3:0 (3:0) 16.11. 13:30 -
Nepomuk B - Seč 1:2 (1:1) 03.11. 14:00 -
Merklín B - Líšina 1:0 (0:0) 03.11. 11:00 -
Sp. Poříčí - Žinkovy 3:1 (1:0) 02.11. 14:00 -
Předenice - Zdemyslice 0:2 (0:1) 02.11. 11:00 -
Dnešice - Žákava B 0:2 (0:1) 27.10. 14:30 -
Vstiš - Nezbavětice 2:1 (0:0) 26.10. 11:30 -
Merklín B - Dobřany B 2:7 (2:4) 20.10. 12:30 -
Sp. Poříčí - Nepomuk B 5:1 (4:1) 19.10. 15:30 -
Předenice - Chlumčany B 1:3 (1:0) 19.10. 12:30 -
Blovice B - Žákava B 3:4 (2:2) 13.10. 15:30 -
Mantov - Merklín B 3:1 (2:0) 06.10. 16:00 -
Střížovice - Letiny 3:1 (0:0) 06.10. 13:00 -
Stod - Sp. Poříčí 6:1 (4:0) 05.10. 16:00 -
Dvorec - Soběkury 3:5 (1:5) 29.09. 16:00 -
S. Smolivec - Neurazy 3:0 (2:0) 29.09. 14:00 -
Merklín - Chlumčany B 4:3p. (2:2) 28.09. 16:00 -
Zdemyslice - Lužany 2:1 (1:1) 15.09. 16:30 -
Hradec B - Mantov 2:1 (1:1) 15.09. 13:00 -
Hradec - Nepomuk B 1:2 (1:1) 07.09. 17:00 -
Vstiš - Chotěšov B 2:0 (2:0) 07.09. 14:00 -
Žinkovy - Klášter 5:1 (3:1) 31.08. 17:00 -
Radkovice - Losiná 2:1 (1:1) 24.08. 17:00 -
Hradec - Dobřany 4:3 (0:1) 15.06. 17:00 -
Seč - Letiny 7:1 (4:0) 15.06. 14:00 -
Dobřany - Klášter 2:1 (0:1) 08.06. 17:00 -
Vstiš - Merklín 3:4p. (2:1) 08.06. 14:00 -
Hradec B - Neurazy 3:0 (0:0) 02.06. 14:00 -
Lužany - Radkovice 1:2p. (1:1) 26.05. 17:00 -
Seč - Střížovice 4:2 (0:2) 26.05. 14:00 -
Blovice - Merklín 7:3 (2:2) 25.05. 17:00