Klíma Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobřichov - Chotutice 3:2 (0:1) 21.04. 17:00 -
Ratboř - Libodřice 1:2p. (1:0) 20.04. 17:00 -
Bečváry - Veltruby 3:0 (2:0) 14.04. 17:00 -
Kouřim B - Radim 1:2 (0:1) 13.04. 17:00 -
Tuchoraz - Polepy 1:4 (1:0) 07.04. 16:30 -
Krakovany B - Jest. Lhota B 3:4 (3:2) 31.03. 16:30 -
Konárovice - Sendražice 1:3 (0:2) 30.03. 16:30 -
V. Chválovice - Tuklaty 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Ratboř - Štítarský SK 1:4 (0:1) 11.11. 14:00 -
St. Kolín - Krakovany B 4:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Liblice B - Jevany 4:2 (4:0) 04.11. 14:00 -
Kouřim - Krakovany 5:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Rostoklaty - Chotutice 1:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Pečky B - Třebovle 4:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Liblice B - Radim 3:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
V. Chválovice - Chotutice 4:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Žiželice B - Štítarský SK B 5:0 (3:0) 14.10. 15:30 -
Krakovany B - Konárovice 2:1p. (0:0) 08.10. 16:00 -
Tři Dvory - Bečváry 3:5 (2:3) 07.10. 16:00 -
Radim B - Vrb. Lhota 3:4 (2:2) 01.10. 16:30 -
N. Ves - Velký Osek 2:1 (1:0) 30.09. 16:30 -
Tři Dvory C - Hradištko I. B 5:1 (3:0) 24.09. 16:30 -
Konárovice - Veltruby 3:2p. (1:0) 23.09. 16:30 -
Pašinka/Nebovidy - Velký Osek B 2:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Č. Brod B - Cerhenice 12:2 (5:2) 16.09. 16:30 -
Pečky B - Dobřichov 2:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Zásmuky - Kouřim 3:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Týnec - St. Kolín 2:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Křečhoř - Třebovle 5:2 (3:1) 02.09. 17:00 -
Bečváry - Sendražice 2:7 (1:4) 27.08. 17:00 -
Ratboř - N. Ves 5:0 (2:0) 26.08. 17:00 -
Sendražice - Jest. Lhota B 1:2 (0:1) 17.06. 17:00 -
Štítarský SK B - Tři Dvory 3:3 (2:2) 17.06. 14:00 -
Č. Pečky - Krakovany 2:3 (2:0) 11.06. 17:00 -
Žiželice B - Krakovany B 3:1 (1:0) 10.06. 17:00 -
Křečhoř - Tuklaty 1:4 (0:1) 04.06. 17:00 -
Tři Dvory - Sendražice 4:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
B.Poděbrady B - Přerov n/L 1:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Ratboř - Velký Osek 4:3 (1:2) 27.05. 17:00 -
Týnec - Polepy 0:3 (0:0) 14.05. 17:00 -
N. Ves - Krakovany B 4:0 (4:0) 13.05. 17:00 -
Ovčáry - Konárovice 0:6 (0:1) 07.05. 17:00 -
Třebovle - Břežany 2:1 (1:1) 06.05. 17:00 -
Pečky B - Tismice 6:1 (2:1) 30.04. 17:00 -
Libodřice - Krakovany 4:1 (2:1) 29.04. 17:00 -
Žiželice B - N. Ves 2:1 (2:1) 22.04. 17:00 -
Veletov - Krakovany B 3:0 (1:0) 16.04. 17:00 -
Pašinka/Nebovidy - Žiželice B 3:2p. (0:1) 09.04. 16:30 -
Radim - Pečky B 4:1 (2:1) 08.04. 16:30 -
Polepy - Ovčáry 10:0 (2:0) 26.03. 15:00