Chládek Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hněvotín - Lutín 2:2 (1:2) 20.04. 10:00 -
Kralice - Želatovice B 0:6 (0:2) 13.04. 10:30 -
Haňovice - Hněvotín 1:4 (0:3) 05.11. 14:00 -
Náměšť - Loštice 1:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Bernartice - Bludov 6:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Lutín - Velký Týnec 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Kralice - Beňov 2:4 (2:2) 14.10. 15:00 -
Troubelice - Bernartice 3:4 (0:2) 08.10. 15:00 -
Javorník - Sudkov 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Nové Sady B - Beňov 4:2 (2:1) 01.10. 10:00 -
Otaslavice - Klenovice 0:3 (0:1) 02.09. 16:00 -
Mikulovice - Žulová 3:0 (2:0) 26.08. 14:00 -
Beňov - Chválkovice 2:7 (1:1) 20.08. 16:30 -
Želatovice B - Velká Bystřice 0:7 (0:2) 13.08. 17:00 -
Náměšť - Lesnice 0:4 (0:0) 17.06. 17:00 -
Loštice - Troubelice 0:3 (0:1) 03.06. 17:00 -
Velké Losiny B - Řetězárna 0:3 (0:1) 28.05. 15:00 -
Libina - Lesnice 1:3 (1:3) 27.05. 16:00 -
Maletín - Bludov 1:3 (0:1) 20.05. 17:00 -
Nové Sady B - Želatovice B 0:2 (0:1) 07.05. 10:00 -
1.FC Olešnice - Plumlov 2:1 (2:0) 06.05. 16:30 -
Jindřichov - Písečná 0:2 (0:1) 01.04. 15:30 -
Postřelmov - 1.FC Olešnice 4:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Mor. Beroun - Zvole 5:1 (3:0) 22.10. 14:30 -
Smržice - Šternberk B 1:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Kovalovice - Slavonín 1:3 (1:3) 09.10. 15:00 -
Bludov - Maletín 6:2 (4:0) 08.10. 15:00 -
Pomezí - Semanín 0:2 (0:1) 25.09. 15:30 -
Zlaté Hory - Oskava 2:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Chválkovice - Slavonín 4:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Mikulovice - Jindřichov 5:1 (4:0) 03.09. 15:00 -
Želatovice B - 1. HFK B 3:4 (1:0) 21.08. 16:30 -
Bělkovice - Beňov 2:4 (2:3) 14.08. 17:00 -
Mikulovice - Řetězárna 5:3 (0:2) 06.08. 15:00 -
Lesnice - Loštice 3:2 (2:1) 12.06. 17:00 -
Protivanov - Kostelec 1:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Čechovice - Protivanov 6:0 (2:0) 05.06. 17:00 -
Bohdíkov - Postřelmov 1:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Troubelice - 1.FC Olešnice 2:1 (1:0) 22.05. 17:00 -
Čechovice - Lipník 6:3 (4:3) 01.05. 16:30 -
Chomoutov - Loštice 3:4p. (2:0) 23.04. 16:00 -
Čechovice - Nové Sady B 3:0 (3:0) 16.04. 16:00 -
Plumlov - Určice 0:3 (0:1) 09.04. 15:30 -
Hradec - Linhartice 0:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Náměšť - Chomoutov 1:2 (0:2) 30.10. 14:30 -
Plumlov - Lipník 5:1 (1:0) 16.10. 14:30 -
Řetězárna - Paseka 1:3 (0:3) 09.10. 16:00 -
Dub - Slavonín 1:2p. (0:0) 25.09. 15:30 -
Loštice - Troubelice 3:1 (1:0) 12.09. 16:00 -
Bělkovice - Náměšť 2:0 (1:0) 04.09. 16:00