Hanousek Karel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dukla B - Táborsko B 1:1 (1:0) 07.04. 10:15 -
D. Králové - Police 0:1 (0:1) 30.03. 16:30 -
Chlumec - Zápy 2:0 (1:0) 24.03. 10:15 -
Ústí n/O - Mýto 2:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Teplice B - Chlumec 2:2 (0:1) 02.03. 11:00 -
Újezd - Kladno 3:1 (2:1) 11.11. 10:15 -
Živanice - Ústí 3:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Pardubice B - Zápy 1:3 (1:2) 22.10. 10:15 -
Chomutov - Slaný 3:1 (1:0) 14.10. 10:15 -
Hostouň - Motorlet 5:2 (2:2) 08.10. 16:00 -
Admira - Plzeň B 3:2 (2:1) 24.09. 10:15 -
Cidlina - Ústí n/O 0:3 (0:2) 17.09. 16:30 -
Košťálov - Višňová 1:2 (0:1) 09.09. 17:00 -
Boleslav B - Souš 4:2 (2:2) 03.09. 10:15 -
K. Vary - Bohemians B 2:1 (0:1) 19.08. 18:00 -
Ústí n/O - Benešov 2:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Ústí n/O - Čáslav 3:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Jablonec B - Žižkov 2:3 (0:2) 08.06. 17:30 -
Zápy - Boleslav B 4:3 (1:0) 28.05. 17:00 -
Teplice B - Benešov 4:1 (1:0) 21.05. 11:00 -
Zápy - Benešov 1:5 (0:4) 17.05. 18:00 -
Plzeň B - Dynamo B 4:1 (1:1) 30.04. 10:30 -
Libiš - Vilémov 3:1 (1:0) 22.04. 10:15 -
Chlumec - Brozany 1:0 (1:0) 19.04. 17:00 -
Boleslav B - Velvary 1:2 (1:0) 15.04. 10:15 -
Zbuzany - Domažlice 3:0 (1:0) 26.03. 10:00 -
Žižkov - Přepeře 3:0 (1:0) 05.03. 10:15 -
Plzeň B - Dukla B 3:1 (2:0) 06.11. 10:30 -
Mimoň - Pěnčín 2:4 (0:2) 29.10. 14:30 -
Brozany - Zápy 1:1 (0:1) 16.10. 15:30 -
Ústí - Boleslav B 3:2 (3:1) 08.10. 16:00 -
Višňová - V. Hamry B 0:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Benátky - Dobrovice 2:2 (2:0) 18.09. 16:30 -
Skalice - Lomnice 2:3 (1:2) 18.09. 10:30 -
Nový Bor - Hrádek 1:3 (1:1) 20.08. 17:00 -
Mírová - Bozkov 1:2 (0:2) 14.05. 17:00 -
Táborsko - Žižkov 1:0 (1:0) 11.05. 17:00 -
Ústí n/O - Zápy 1:2 (0:1) 30.04. 17:00 -
Prostějov - Dukla 2:1 (2:1) 16.04. 17:00 -
Králův Dvůr - Motorlet 3:1 (1:0) 09.04. 10:30 -
Motorlet - Hostouň 1:1 (0:0) 26.03. 10:15 -
Králův Dvůr - Vltavín 1:2 (1:1) 23.10. 10:30 -
Příbram - Vyškov 1:4 (1:1) 25.09. 16:30 -
Třinec - Líšeň 0:2 (0:1) 28.08. 10:15 -
Opava - Vlašim 3:3 (1:2) 24.07. 17:00 -
Vlašim - Hradec 2:2 (1:1) 30.05. 15:00 -
Líšeň - Táborsko 1:1 (1:1) 05.05. 17:00 -
Chrudim - Dukla 0:1 (0:1) 01.05. 17:00 -
Blansko - Vlašim 2:0 (2:0) 14.04. 16:30 -
Vyšehrad - Chrudim 0:4 (0:2) 03.04. 16:30