Vojtěch Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pardubice B - Teplice B 3:1 (2:1) 27.04. 11:00 -
Ústí - Č. Lípa 3:1 (1:1) 12.04. 18:00 -
Táborsko B - K. Vary 4:0 (2:0) 31.03. 11:00 -
Kosmonosy - Benátky 3:0 (0:0) 16.03. 10:30 -
Č. Lípa - Kolín 1:1 (0:0) 09.03. 14:30 -
Ústí - Pardubice B 4:3 (2:2) 27.10. 18:00 -
Liberec B - Kolín 0:0 (0:0) 15.10. 10:15 -
Ústí - Přepeře 2:0 (1:0) 06.10. 18:00 -
Boleslav B - Kolín 1:2 (0:2) 17.09. 10:15 -
Motorlet - Bohemians B 0:0 (0:0) 02.09. 10:15 -
Vltavín - Slavia B 1:3 (0:0) 19.08. 10:15 -
Kosmonosy - V. Hamry 1:4 (0:2) 12.08. 10:30 -
Admira - Slavia B 0:4 (0:1) 06.08. 10:15 -
Malš. Lhota - Zdelov 2:3p. (2:0) 20.05. 17:00 -
Bohemians B - Admira 1:1 (0:1) 07.05. 10:15 -
Živanice - Teplice B 6:1 (1:0) 15.04. 16:30 -
Benešov - Ústí 3:0 (1:0) 25.03. 10:15 -
Žižkov - Jablonec B 4:1 (2:0) 13.11. 10:15 -
Kolín - Ústí 3:2 (1:1) 22.10. 10:30 -
V. Hamry - Benátky 0:2 (0:1) 01.10. 10:30 -
Hlinsko - Náchod 2:1 (1:1) 25.09. 16:30 -
Slavia HK B - Smiřice 2:1p. (0:1) 29.05. 10:15 -
Ústí n/O - Jablonec B 1:1 (0:0) 19.03. 15:00 -
Liberec B - Živanice 0:0 (0:0) 25.09. 10:30 -
Pardubice B - Přepeře 2:3 (1:2) 04.09. 10:15 -
Meteor - Štětí 4:1 (2:0) 29.08. 10:15 -
V. Hamry - Tochovice B 2:2 (0:1) 31.07. 10:30 -
Dobrovice - K. Vary 0:2 (0:2) 08.05. 17:00 -
Benešov - Olympia 1:2 (0:1) 13.04. 10:15 -
Horky - Turnov 2:1 (0:1) 06.04. 16:30 -
Libiš - Chomutov 3:0 (1:0) 27.10. 10:15 -
D. Králové - Olympia HK zrušen -
Písek - Domažlice 1:0 (0:0) 19.09. 17:00 -
Libiš - Nymburk 1:2 (0:0) 01.09. 10:15 -
Benešov - Jirny zrušen -
Vysoká B - Prasek 2:5 (1:2) 17.06. 17:00 -
Chrudim - Litoměřicko 2:1p. (0:1) 30.05. 17:00 -
Čížová - Nymburk 1:2 (0:2) 12.05. 13:30 -
Sedlčany - Mar. Lázně 3:2 (1:1) 06.05. 17:00 -
Turnov - Chrastava 4:2 (1:2) 15.04. 17:00 -
Živanice - Čáslav 1:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Živanice - Chrastava 7:3 (3:3) 04.11. 14:00 -
Čáslav - Turnov 5:1 (4:0) 22.10. 15:00 -
Velvary - Hrobce 2:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Meteor B - Chomutov 0:3 (0:1) 10.09. 10:15 -
Živanice - Brandýs n.L. 2:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Aritma - Sedlčany 0:3 (0:0) 10.06. 10:15 -
Velvary - Tn Rakovník 1:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Turnov - Chrastava 3:2p. (0:0) 16.04. 17:00 -
Nymburk - Velvary 2:1p. (1:0) 19.03. 15:00