Filip Horák
2023-2024
Číslo hráče | 1 |
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2023-2024 | TJ Slavoj Jarošov |
2023-2024 | JISKRA Staré Město |
2021-2022 | JISKRA Staré Město |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Zborovice - Staré Město 1:6 (1:2) 28.04. 16:00 -
Staré Město - Mladcová 2:0 (0:0) 20.04. 16:00 -
Kroměříž B - Staré Město 4:1 (2:1) 13.04. 10:30 -
Staré Město - Kunovice 1:3 (1:2) 06.04. 15:30 -
Nivnice - Staré Město 1:2 (1:1) 31.03. 15:00 -
Staré Město - Šumice 7:1 (4:1) 23.03. 15:00 -
Šumice - Staré Město 0:5 (0:3) 04.11. 13:00 -
Staré Město - Nedašov 6:0 (5:0) 28.10. 14:00 -
Nedachlebice - Staré Město 1:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
Staré Město - Újezdec 8:1 (6:0) 14.10. 15:00 -
Jarošov - Kněžpole 4:1 (2:1) 08.10. 15:00 -
Koryčany - Staré Město 1:3 (1:2) 01.10. 15:00 -
Staré Město - Dol.Němčí 1:3 (0:2) 23.09. 15:30 -
Staré Město - Zborovice 0:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Mladcová - Staré Město 2:5 (2:3) 03.09. 16:00 -
Staré Město - Kroměříž B 1:6 (0:2) 26.08. 16:30 -
Vlčnov - Staré Město 1:3 (1:1) 17.06. 14:30 -
Lhota - Staré Město 2:6 (0:3) 04.06. 17:00 -
Staré Město - O.N.Ves 4:0 (3:0) 27.05. 17:00 -
Malenovice - Staré Město 1:3 (1:1) 21.05. 17:00 -
Staré Město - Zdounky 3:0 (1:0) 13.05. 16:30 -
Slavkov - Staré Město 0:4 (0:2) 06.05. 16:30 -
Staré Město - Velký Ořechov 9:0 (4:0) 23.04. 16:00 -
Polešovice - Staré Město 1:5 (0:2) 16.04. 16:00 -
Staré Město - Ořechov 3:2 (1:1) 09.04. 15:30 -
Prakšice - Staré Město 2:5 (0:4) 02.04. 15:30 -
Staré Město - Zlechov 5:0 (4:0) 25.03. 15:00 -
Topolná - Staré Město 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Staré Město - Lhota 4:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
O.N.Ves - Staré Město 1:8 (1:3) 15.10. 14:30 -
Staré Město - Malenovice 6:2 (4:1) 08.10. 15:00 -
Zdounky - Staré Město 1:4 (1:1) 01.10. 15:00 -
Staré Město - Slavkov 2:1 (1:0) 24.09. 15:30 -
Staré Město - Uh. Ostroh 4:2 (2:0) 18.09. 15:30 -
Velký Ořechov - Staré Město 0:8 (0:4) 11.09. 16:00 -
Staré Město - Polešovice 1:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Ořechov - Staré Město 0:4 (0:2) 27.08. 16:30 -
Staré Město - Prakšice 4:3 (2:0) 20.08. 16:30 -
Tlumačov - Staré Město 0:2 (0:1) 19.06. 17:00 -
Staré Město - Zdounky 6:1 (4:0) 11.06. 17:00 -
Ořechov - Staré Město 4:4 (0:3) 04.06. 17:00 -
Staré Město - Slavkov 3:0 (3:0) 29.05. 17:00 -
Vlčnov - Staré Město 2:2 (2:1) 22.05. 16:30 -
Staré Město - Velký Ořechov 5:4 (2:1) 15.05. 16:30 -
Malenovice - Staré Město 3:3 (1:1) 08.05. 16:30 -
Staré Město - Jankovice 6:0 (2:0) 01.05. 16:30 -
Zborovice - Staré Město 5:3 (2:1) 23.04. 16:00 -
O.N.Ves - Staré Město 0:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Staré Město - Tlumačov 5:1 (3:1) 30.10. 13:30 -
Zdounky - Staré Město 4:1 (2:0) 24.10. 13:30