Hráčem 17. kola, IV. třída sk. C Zlín, se stává...

Datum kola: 29.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jaroslav Švach

32%

Máme zde výsledky hlasování o Hráče 17. kola zlínské IV. třídy skupiny C. Tentokrát vyhrál naši anketu brankář rezervy Nedašova Jaroslav Švach, který se výborným výkonem podílel na výhře svého týmu nad Jestřabím. Na druhém místě skončil kanonýr Bohuslavic nad Vláří Michal Bartoš, který proti Divnicím zaznamenal dvě trefy. Na třetí příčce se pak umístil  hráč Petrůvky Kamil Kořínek. V tomto kole fanoušci hráčům poslali celkem 306 hlasů! Děkujeme za Vaše hlasy! Koncem týdne redakce portálu www.fotbalunas.cz přinese s vítězem další rozhovor..