Hráčem 20. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 09.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Patrik Simon

40%

Nejvíce hlasů si vysloužil náchodský Patrik Simon. Ofenzivní hráč Náchodu byl v zápase s Novým Městem od začátku hodně vidět a střelecky se prosadil už v páté minutě. V dalším průběhu hry se Patrik Simon dostával do dalších velkých příležitostí, aby nakonec v 62. minutě druhým gólem pečetil náchodské vítězství 1:4.

2. Vojtěch Bělka 19%
3. Michal Puš 15%

0

Třetí místo naší ankety obsadil jičínský Michal Puš. Jičín se v zápase proti Provodovu dostal brzy do vedení, hosté přesto několikrát potrápili jičínskou obranu. V těch nejošemetnějších situacích byl na svém místě připraven právě brankář Michal Puš, který udržel čisté konto a pomohl Jičínu k výhře 2:0.

Na druhém místě skončil útočník Vysoké Vojtěch Bělka. Vysoká dokázala zastavit rozjetý Chlumec hlavně díky hattricku Vojtěcha Bělky, který střelecky řídil výhru 4:1.