Hráčem 2. kola, Okresní přebor Jičín, se stává...

Datum kola: 01.11.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Antoš

52%

Hráčem kola se stal Jan Antoš z Hořic B, který svým výborným výkonem přispěl k vítězství 0:2 v Lužanech. Rozhodující branku vstřelil v 55. minutě a nakonec byla jeho branka vítězná. Rohovor s hráčem kola přineseme dne 6. 11. 2015. Už teď  se těšíme na odpovědi, které nám poskytne.

2. Martin Fiala 22%
3. Dominik Věchet 15%

0

Posledním hráčem kola před zimní přestávkou se stal Jan Antoš z týmu Hořice B, který získal 52 % hlasů. Druhé místo obsadil Martin Fiala ze Žlunic s 22 % hlasů. Na třetím místě se umístil brankář Dominik Věchet z Lázní Bělohrad B, který dostal 15 % hlasů. V tomto kole přišlo na náš web celkem 348 hlasů! Teď si dáme zimní přestávku a posledním článkem před tím bude rozhovor s hráčem kola, kterým se stal Jan Antoš z Hořic B.