HISENSE Hráčem 17. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 09.03.2024

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Ivan Pánek

65%

33 let, zkušenosti s 3. ligou a 3 góly v prvním jarním kole.

To je vizitka kapitána FK Řeporyje Ivana Pánka

V aktuálním ročníku má odehráno 14 zápasů, ve kterých vstřelil 10 branek. Jaro pro něj začalo skvěle a svému týmu pomohl k vítězství 5:1 nad Zbraslaví (Čtěte zde).

Výborný výkon a hlasy Vás fanoušků mu pomohly stát se hráčem kola.

Jaká byla jeho zimní příprava a jestli si na druhý poločas, ve kterém vstřelil 3 branky během 26 minut, obul jiné kopačky se Vám pokusíme přiblížit v rozhovoru s tímto útočníkem.

Sledujte naše stránky pro další obsah a dozvíte se víc.

2. Martin Elysberg 20%
3. Matěj Šupina 7%

1

A už známe výsledky!

Hráčem sedmnáctého kola se se ziskem 64% hlasů stává střelec prvního jarního HATTRICKU Ivan Pánek z FK Řeporyje.

Na druhé příčce se umístil Martin Elysberg (Spartak Kbely) a třetí místo patří Matěji Šupinovi (SK Libuš).