EXPERT TIP - 13.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Jiří Hošek

Trenér Vltavanu Loučovice
Tip experta: 0 57 - 38 - 5 %
Komentář experta:

Oba týmy mají co napravovat. Frymburk bude chtít před svými fanoušky vyhrát, ale Ledenice musí odčinit ostudnou prohru s Vyšším Brodem, kde chytal dokonce hráč s pole. Tipuji remízu

Tip experta: 2 14 - 24 - 62 %

Trhové Sviny potvrdí roli prvního týmu a na rozdíl od Kaplice v Dřítni zvítězí

Tip experta: 2 47 - 29 - 24 %

Suchdol se rozehrál, ale Bavorovice mají Radka Hanouska a ten se opět trefí a hosté vyhrají

Tip experta: 0 33 - 43 - 24 %

Tohle je oříšek. Dynamo překvapilo Ledenice, kde do poločasu vedlo 3:1 a domácí v druhé půli nenašli odpověď. Olešnice dva zápasy nebodovala. Remíza 3:3

Tip experta: 2 0 - 10 - 90 %