NEJ VÍKENDU: Díky třem gólům mezi 83. a 89. minutou vyhráli 7:6!

0

Co zajímavého se o víkendu událo na fotbalové mapě České republiky? Máme za sebou další stovky a stovky zápasů, na fotbalunas.cz vám z těchto duelů servírujeme to nejzajímavější! Kdo je víkendovým králem střelců republiky a kde odcházeli hráči s ostudou?

DEBAKL VÍKENDU

DOMA

16:1 Labuť Rychnov - Přepychy B, 5.kolo, Královéhradecký | Rychnov | IV. třída

15:0 TJ Strunal Luby - FC Milhostov, 2.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A

VENKU

1:15 1.SK Jirkov - SK Strupčice, 2.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. B

DIVOČINY VÍKENDU

14 karet:  TJ Bystřice - První SC Staré Město, 5.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B

V tomto zápase ukázal rozhodčí nejvíce karet. Domácí schytali jednu červenou kartu a osm žlutých, hosté také jedno vyloučení a k tomu čtyři žluté napomenutí.

5 ČERVENÝCH KARET: Poříčany B - AFK Sokol Semice B, 5.kolo, Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A

STŘELEC VÍKENDU - 8 BRANEK V ZÁPASE

Mohammad Yahya Sajjad hraje v okresním přeboru Brno - město za tým Maloměřická cementárna a vápenice Brno B. Po čtyřech kolech má na kontě už 14 gólů, hned osm z nich ale nasázel v posledním kole při výhře 12:0 nad Slovanem Brno B.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU – 620 diváků

Na zápas rezervy Viktorie Plzeň proti Jiskře Domažlice, tedy západočeské derby v ČFL, přišlo 620 fanoušků. Hostující celek vede jako trenér Pavel Horváth, v sestavě má třeba Václava Procházku nebo Martina Filla. Béčko Plzně ale uspělo 2:1 díky brankám Pavla Haška.

PŘESTŘELKA VÍKENDU

5:5 TJ Sokol Řepov - SKK Hovorčovice, 5.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B

Po půli byl stav 1:1. Ve druhém poločase se ale děly věci. Řepov se do 58. minuty dostal do vedení 5:1. Jenomže Hovorčovice se nevzdaly a nakonec brankou v 92. minutě vybojovaly remízu!

5:5 SK Vochov 1930 - TJ Sokol Plzeň - Letná, 3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor

Hodně podobný průběh. Po půli 1:1. Pak se dostali domácí do vedení, ale hosté opět v 92. minutě srovnali.

9:6 FK Bohemia Světlá nad Sázavou C - TJ Sokol Leština B, 1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B

7:6 Velemín - Třebenice, 1.kolo, Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A

Parádní finiš Velemína. Ještě 25 minut před koncem ztrácel tři branky a prohrával 3:6. V poslední desetiminutovce ale předvedl skvostný obrat, domácí skórovali v 83., 85. a 89. minutě a body tak zůstaly ve Velemíně!

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.