NEJVĚTŠÍ PŘESTŘELKY A OBRATY SEZÓNY: Tohle v profi fotbale neuvidíte!

0

Někdy může amatérský fotbal bavit více, než třeba sledovat úpornou defenzivní bitvu v nejvyšší soutěži. Protože koho by nudila přetahovaná čítající celkově sedmnáct branek nebo třeba otočka z 1:4 na 5:4 během poslední desetiminutovky zápasu?

PŘESTŘELKY ROKU

8:9 - AFK Slavia Malešice B - Jižní Město Chodov B Každý chvilku tahá pilku - tímhle pořekladlem se řídil vyrovnaný zápas mezi rezervami Malešic a Chodova. Nakonec přinesl neskutečný výsledek 8:9!

TJ Blaník Milenovice - SK Oslov (Písek | OP) 9:8p (4:3)

Tak tohle musel být také masakr. Šestnáct branek a penalty navrch, diváci se rozhodně nenudili.

OBRATY A STÍHACÍ JÍZDY ROKU
DOTÁHNUTÍ ZTRÁTY 5 GÓLŮ

TJ SK Satalice -  FK Union Strašnice B - Ve 25. minutě se domácí radovali z vedení 5:0 a na béčko Strašnic by nevsadil nikdo ani korunu. Pak se ale začaly dít věci a hosté si odvezli bodový zisk za remízu 5:5!

SK KAVAS Větrovy B - SK Červený kůň Tábor (Tábor | IV. třída sk. A) 6:6 (3:6)

Neskutečná stíhací jízda domácího celku. Stav ve 34. minutě byl 1:6, nakonec z toho byla remíza 6:6.

DOTÁHNUTÍ ZTRÁTY 4 GÓLŮ

Parádní stíhací jízda se povedla Větrovům, ze stavu 0:4 se během dvaceti minut druhé půle dotáhly na konečné skóre 4:4.

FC Libišany - SK Stolany  0:4 po půli, konečný výsledek 6:5p pro domácí, to mluví za vše.

TJ Sokol Malesice B - TJ Union Plzeň B (Plzeň - Město | III. třída) 5:6 (5:1)

Union Plzeň B svůj obrat při ztrátě čtyř branek dokonce dokonal! 5:1 po půli vedly Malesice B, hosté ale předvedli parádní finiš, v 85. minutě srovnali a v 90. minutě vstřelili rozhodující gól.

SK Dolní Rychnov - TJ Rotas Rotava (Karlovarský kraj | I.A třída) 5:6p (5:1)

Bojovníci z Rotavy. O poločase prohrávali o čtyři góly, jenomže hosté se nesložili, zabrali, vyrovnali a v penaltovém rozstřelu přidali druhý bod. Parádní počin!

Černá Voda - Vápenná (Jeseník | Okresní přebor) 6:5p (1:4)

Vápenná dala krátce po startu druhé půle na 5:1, jenomže nakonec padla po penaltách.

TJ Sokol Lhota pod Libčany B - TJ Sokol Malšova Lhota B (Hradec Králové | IV. třída sk. A) 5:5 (1:3)

Domácí Lhota prohrávala v 83. minutě 1:5. Pak ale přišel neskutečný finiš. Bum, bum, bum, bum - čtyři góly během sedmi minut a byla z toho výsledná remíza 5:5!

FC RAK Provodov - FC Morkovice (KP Zlínský kraj) 4:5 (2:0)

Ze stavu 4:1 na 4:5 v posledních deseti minutách! Domácí Provodov jenom koukal, co že se to vlastně děje. Takhle ztratit zápas na úrovni krajského přeboru, to se jen tak nevidí...