NEJ VÍKENDU: Prohrát na závěr sezóny 0:28, to na náladě nepřidá

Ohlédnutí za posledním hracím víkendem! Kanonýr ČR víkendu je tentokrát ze IV. třídy.

KANONÝR VÍKENDU – 8 GÓLŮ V ZÁPASE

Denis Víša přispěl osmi góly béčku Břeclavi k výhře 18:0 nad Podivínem B.

NÁVŠTĚVA VÍKENDU

600 diváků navštívilo dvě utkání. Táhlo střetnutí Zábřehu s Opatovicemi-Všechovicemi v olomouckém krajském přeboru a také utkání, které bylo vysíláno Českou televizí v přímém přenosu v rámci projektu Můj fotbal živě. SK Olympie Dolní Břežany doma padla v OP Praha-západ proti SK Sokol Zlatníky.

560 fanoušků si nenechalo ujít utkání okresního přeboru Olomouc mezi Sigmou Hodolany a TJ Blatec.

DEBAKL VÍKENDU

28:0

Suverén sezóny znojemské III. třídy Hostěradice (23 výher, 3 remízy) nešetřily deváté Trostovice. Domácí v posledních deseti minutách soupeře šetřili, aby nepadla potupná třicítka. I když ono už i osmadvacet branek je pořádná ostuda...

18:0

Rezerva Břeclavi porazila vysoko Podivín B ve IV. třídě Břeclav.

0:16

Střelice uspěly na hřišti Vojkovic B a nasázely jim šestnáct gólů.

PŘESTŘELKY A OBRATY VÍKENDU

TJ Spálov - TJ Petřvald na Moravě 5:6

Domácí vedli ve 49. minutě 5:2, ale pak přišel velký obrat Petřvaldu a Spálovu zbyly oči pro pláč.

TJ Dlouhá Ves - TJ Jiskra Nová Ves u Světlé 6:6

Lukačinové proti zbytku světa. Josef a Martin Lukačinové dali domácích šest gólů, jenomže Nová Ves se nedala a odvezla si bod.

Jankov B - Mezno B 5:6

Obrat na druhou. Mezno vedlo 3:0, pak ale přenechalo aktivitu domácím a Jankov otočil na 5:3. Tím ale zdaleka vše nekončilo, pak se totiž zase nadechli hosté a urvali výhru 6:5!

SK Union Vršovice - FC Slavoj Vyšehrad B 5:7

Z 0:7 ve 34. minutě na konečných 5:7. Vršovický Union sice padl, ale stíhací jízdou alespoň odvrátil hrozící ostudu...

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.