Vodňany utrpěly debakl

0

Vodňany zavítaly na hřiště písecké devatenáctky a na toto střetnutí nebudou vzpomínat v dobrém...

Hosté šli sice již ve druhé minutě do vedení díky brance Bečváře, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí srovnali v šesté minutě zásluhou Přibyla1:1. Po čtvrt hodině hry se prosadil poprvé v utkání Gažík, který se trefil do poločasu ještě dvakrát, a když se trefil i Volf s Kvasničkou, tak bylo poločasové skóre 6:1!

Gólově načal druhou půli svou čtvrtou brankou v utkání Gažík. Na něho navázal HnídekKvasnička. V 90. minutě pak odpískal rozhodčí pokutový kop, který využil střídající Váverka a Písek zapsal desítku! Konečný stav zápasu 10:1!

TRENÉR FC PÍSEK U 19 JAROSLAV POLÁŠEK: „V úvodu utkání jsme