NEJ VÍKENDU: Dal sedm branek, jeho tým ale prohrál 7:11! V Nelahozevsi se pětkrát vylučovalo

0

Ty největší zajímavosti z uplynulého fotbalového víkendu! Kde se zrodily největší debakly, který hráč nasázel nejvíce branek, kde se rozhodčí nejvíce oháněli kartami a kde přišlo nejvíce diváků?

5 ČERVENÝCH KARET

PTZ Nelahozeves - Sokol Dřínov (III. třída, Mělník)

Za úrodu červených karet v tomto zápase může situace z 64. minuty, kdy po vzájemné potyčce byla vyloučena čtveřice hráčů. K prvnímu udělení červené karty došlo už v prvním poločase, kdy měl dle zápisu z utkání Štěpán Hnik ramenem zasáhnout ruku hlavního rozhodčího v přerušené hře.

12 ŽLUTÝCH KARET

SK Libčany - FC Slavia Hradec Králové (Krajský přebor Královehradecký kraj)

STŘELEC VÍKENDU

Stanislav Schejbal  – 7 GÓLŮ

To se jen tak nevidí. V zápase OP Plzeň-Sever SK Všeruby - TJ Baník Zbůch dal hostující Schejbal sedm branek. Jenomže k bodům to nestačilo! Všeruby sice neuhlídaly Schejbala, ale zato hned jedenáctkrát skórovaly. Konečný výsledek byl tedy 11:7! "Kluci ze Zbůchu pořád kousali, ale měli slabší obranu stejně jako my. Nebyl to ani zápas, jen přestřelka. Pro fanoušky koukatelné kvůli gólům, ale jinak to nebyl ani fotbal," hodnotil pro náš web záložník domácího celku Herák.

PŘESTŘELKA VÍKENDU

TJ Jiskra Mimoň B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B 6:7p

Domácí vedli už 4:1, nakonec byli rádi za bod.

FK Dlouhá Lhota - SK Bezno-Sovinky 8:5

Gólová přetahovaná, obohatil ji mimo jiné jeden vlastňák a tři proměněné penalty.

TJ Dubnice - FK Pertoltice pod Ralskem 7:5

Osm branek padlo už v první půli, Dubnice se utrhla za stavu 5:5.

DEBAKL HOSTUJÍCÍHO TÝMU

FK Chuderov - TJ Heřmanov 15:1, Ústecký | 1.B třída sk. A

Chuderov nasázel deset branek už v prvním poločase, ve druhém poločase trochu zvolnil...

DEBAKL DOMÁCÍHO TÝMU

Martinice - Pravčice 0:15, Kroměříž | III. třída sk. A

První tým tabulky přijel na půdu předposledního outsidera střetnutí a byl z toho gólový masakr...