0
Sobota 7.10.2017. se na našem Slavoji Vyznačovala zase hojností dobré zábavy a sportu

Už od 12. hodin probíhal v areálu Slavoje dětský podzimní den(letos se už na Slavoji jeden konal,u příležitosti Dne Dětí a prázdnin)"HURÁ NA SLAVOJ".
Pro děti byla připravena spousta her,zábavy a pochutin.Namátkou uveďme třeba skákací žábu,Pony expres pana Grafa,ukázky jak se cvičí pejskové,cukrová vata atd.Děti plnili různé hry a úkoly a za to dostávaly sladkou odměnu. Samozřejmostí bylo,že vše pro děti bylo zdarma. Věříme,že děti i jejich doprovod byl nadmíru spokojen.
Od 15.00.hod. sehrál Slavoj další soutěžní zápas se Slovanem Havířov. A dobrá nálada mohla gradovat. už ve 4.minutě vstřelil vedoucí gól Slavoje neudržitelný Lukáš Doležal a bylo to 1:0.Brzi po 20. minutě soupeře dorazily dva slepené góly Pavla Nemetha a Stanislava Kostky,takže Slavoj vedl v poločase 3:0.
Po změně stran hra pokračovala vyrovnaným průběhem.Soupeř z Havířova se snažil o dramatizování zápasu,ale snaha byla marná. Končila na tyčkách branky nebo v náručí našeho brankáře Jakuba Chmiela,který si připsal další nulu.
Slavoj nakonec zaslouženě vyhrál 3:0.Gratulujume všem co se na parádní sobotě podílel,hráči,diváci a v neposlední řadě děti z Petřvaldu a okolí.
Velký dík patří panu Davidu Pavlitovi a jeho týmu,za skvělou organizaci sobotního odpoledne.
A teď vzhuru na petřvaldské derby-14.10.2017. hřiště místního rivala TJ Hepo Petřvald!!!

Autor: Martin Frank