--

--

Horní Měcholupy podruhé za sebou vítězně!

0

Horní Měcholupy dokázaly navázat na těsnou výhru 2:1 z minulého týdne proti Baníku Souš. V rámci dvaadvacátého měcholupští fotbalisté přivítali na domácím hřišti třetí tým tabulky - FK Litoměřice. A domácí v první půli předvedli výkon, který byl zkrátka bezchybný. Tři branky během prvních pětačtiřiceti minut dávaly jasně najevo, kdo je pánem na hřišti. Jenže opak se nakonec stal pravdou a Litoměřice zápas nevzdaly. Naopak! V 66' byl stav 3:2 a začalo drama. To ale ukončil litoměřický brankář Víšek, který smolnou hrubkou nabídnul domácím gól, kterým Horní Měcholupy definitvně pohřbily naděje hostů na bodový zisk. Dvakrát mířil přesně domácí Michal Kučaba a Marek Čech, který se stal nejlepším hráčem utkání.

SK Horní Měcholupy
Člen vedení klubu domácích: "Zahráli jsme nejlepší první poločas v sezoně. Byla vidět aktivita a celková chuť do fotbalu. Ve druhé půli jsme soupeře trochu podcenili a pak jsme se začali bát o výsledek. Hostující brankář poté udělal kiks, po kterém jsme dali gól, kterým jsme se uklidnili a dotáhli zápas do vítězného konce."

O. Čáp [-] - J. Dressler [-] , J. Markuzi [-] , P. Peterka [-] , O. Žitný [-] , J. Opluštil [-] - J. Klír [-] , M. Čech [-] , J. Trnka [-] - T. Madej [-] , M. Kučaba [-]