Rozhovor

Hráč podzimu Dědek: Náš cíl? Jsme připraveni posunout se výš

Divize B
09.03.2022 12:48 0

Odchytal všechna podzimní utkání svého klubu a obdržel v nich pouhých sedmnáct branek. Brankář Lukáš Dědek má lví podíl na aktuálním výsadním postavení Neratovic v tabulce Divize B. "Postup je naše priorita," hlásí odhodlaně šestadvacetiletý gólman, jež v kariéře oblékal dres Nymburku, Kolína, Mladé Boleslavi či Dobrovice.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 29.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
17.06.2019 00:44 0

Hráčem 29. kola se stal David MATYÁŠ z Baníku Souš.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 24.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
10.05.2019 13:23 0

Nejlepším hráčem se stal Pavel Macháček z Libiše.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
05.05.2019 21:06 0

František Nedbalý z Ostrova skončil v anketě o nejlepšího hráče 23. kola na druhém místě a my Vám s ním přinášíme rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
26.04.2019 15:04 0

Hráčem kola je Vladimír Stibora se Sokola Libiš.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
04.04.2019 23:48 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem je Miroslav Baloun z Brandýsa nad Labem a my Vám s ním přinášíme rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
29.03.2019 13:20 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem je František Klíma z Brandýsa nad Labem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 17.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
21.03.2019 22:28 0

Hráčem 17. kola divize B se stal Radek Hrdý z Neratovic.

V zápase proti Nymburku podal snaživý a bojovný výkon. Zaznamenal dvě branky a pomohl svému týmu alespoň k zisku bodu.

Tady je rozhovor, ve kterém mimo jiné odtajnil jak časově kloubí futsal s fotbalem.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo Divize B, 2018-2019

Divize B
15.03.2019 19:15 0

Hráčem 16. kola divize B se stává Jan Prokop z Brandýsa nad Labem.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 20.kolo Divize B, 2017-2018: „Juniorská liga je pokračování dorosteneckého fotbalu a do dospělého má daleko,“ ohodnotil své předchozí působení Daniel Hudec

Divize B
14.04.2018 17:05 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz vyzpovídala Daniela Hudce z Ostré, který prozradil jaké bylo působení v Bohemians 1905 a kde s fotbalem začínal.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Divize B, 2017-2018: „Když jsem hrál v ČFL, přišlo několik zajímavých nabídek,“ prozradil Antonín Hrdina

Divize B
07.04.2018 03:04 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz pro Vás vyzpovídala Antonína Hrdinu, oporu pražského Meteoru, který působil v několika prvoligových týmech.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Divize B, 2017-2018: „Končím už několik let,“ prozradil kapitán Obrtlík

Divize B
31.03.2018 05:56 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Hráčem kola byl zvolen zkušený obránce Michal Obrtlík z Velvar. Jaké byly jeho fotbalové začátky a co říká na ocenění Hráče kola nebo nedávný souboj se svým bývalým spoluhráčem? Dozvíte se také, jak je to s jeho koncem kariéry.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 15.kolo, Divize B: „V Lovosicích je skvělá parta a srandičky,“ říká Denis Egrt

Divize B
20.11.2015 13:14 0

Denis Egrt skóroval v posledním zápase podzimní části sezóny na hřišti Baníku Souš a uprostřed týdne byl vyhlášen Hráčem kola. S Denisem Egrtem jsme udělali rozhovor, v němž fotbalista Lovosic prozradil, jaké byly jeho fotbalové začátky, proč se zranil a co ho čeká během zimní přestávky.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 13.kolo, Divize B: „Věřím, že se zvedneme,“ říká Tomáš Chlumecký

Divize B
07.11.2015 14:58 0

Tomáš Chlumecký (na fotografii vlevo) z Horních Měcholup byl uprostřed týdne vyhlášen Hráčem kola a s vítězem ankety jsme udělali rozhovor, v němž Tomáš Chlumecký prozradil, kde s fotbalem začínal, kdo na sobě z týmu pracuje nejvíce a mimo jiné také to, jak bude trávit zimní přestávku.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 10.kolo, Divize B: „Chceme hrát o postup,“ říká Marek Tóth

Divize B
21.10.2015 17:22 0

Marek Tóth byl vyhlášen minulou středu nejlepším hráčem desáté kola Divize B, který od Vás obdržel nejvíce hlasů a neunikl několika otázkám v našem tradičním rozhovoru s vítězem ankety Hráč kola.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 7.kolo, Divize B: „Ještě postoupit s Baníkem a mohu ukončit kariéru,“ říká Václav Štípek

Divize B
26.09.2015 18:00 0

Na začátku toho týdne jste hlasovali pro nejlepšího hráče uplynulého sedmého kola Divize B, kterým byl vyhlášen útočník Baníku Souš Václav Štípek. Kanonýr Baníku v rozhovoru prozradil, jakými kluby si během své kariéry prošel, jak ho vnímá okolí a mimo jiné, také vzpoměl na krásné okamžiky.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 6.kolo, Divize B: „Chtěli bychom hrát pohlednější fotbal,“ říká Marek Lovíšek

Divize B
22.09.2015 15:56 0

Uprostřed minulého týdne jste hlasovali pro nejlepšího hráče kola, kterým byl vyhlášen Marek Lovíšek. Jelikož bylo nejlepšího hráče 6. kola Divize B obtížné zastihnout, což samozřejmě chápeme a respektujeme, rozhovor vychází se čtyřdenním spožděním. Marek Lovíšek se byl osobně podívat na zápase Barcelony a prozradil, jaké byly ambice týmu před začátkem nové sezóny. Více už ale rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Divize B: „I ve fotbale hraje brankář velkou roli,“ říká skvělý Ondřej Čáp

Divize B
11.09.2015 12:23 0

Na začátku týdne jste mohli hlasovat pro nejlepšího hráče pátého kola Divize B, kterým se stal poprvé brankář. Ondřej Čáp se blýskl v bráně Horních Měcholup fantastickým výkonem, jenž proti Libiši korunoval zneškodněnou penaltou a v rozhovoru prozradil, kde s fotbalem začínal, jak to vypadá s brankářskými tréninky a kdo je jeho vzorem.

Rozhovor

Chomutovský Petr Nový: Tréninky už nejsou jen o běhání v lesích

Divize B
21.08.2015 20:07 0

Těsně vyhrál naší anketu o nejlepšího hráče uplynulého kola Divize B. Chomutovský záložník Petr Nový je tak účastníkem tradičního pátečního rozhovoru pro portál fotbalunas.cz. Mladý fotbalista v rozhovoru vzpomíná nejen na zápasy s ligovými týmy, ale upozorňuje také, v čem mají dnešní mladší hráči výhodu oproti těm starším. Přečtěte si rozhovor s hráčem, který obdivuje především šajtle Tomáše Rosického!

Rozhovor

Neratovický střelec Gabčo: Na takový zápas jsem čekal dlouho!

Divize B
14.08.2015 09:46 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Redakce fotbalunas.cz vyzpovídala hvězdu kola - útočníka Neratovic-Byškovic Josefa Gabča. Co se mu na fotbale v Neratovicích nejvíce líbí? Jak se mladý útočník staví k postupu do ČFL? Rozhovor najdete zde!

Narozen: 19.9.1993