11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

Hoštice neudržely vedení

41. M. Janků , 50. M. Pluschke - 47. T. Kaup , 65. J. Chudý
0

Hoštice dvakrát vedly, ale svůj náskok pokaždé ztratily.

Fotbalisté Velkých Hoštic na vlastním stadionu hloupě ztratili dva body. Hlavně v prvním poločase totiž zazdili spoustu vyložených šancí. Postupně zpytovali svědomí Stříbný, David a Jaroš. Domácí tedy zlomili střelecké prokletí až čtyři minuty před přestávkou, když se napodruhé prosadil Janků – 1:0.

Krátce po výměně stran ale Stoczek vyrobil hloupý penaltový faul a Kaup pokutovým kopem nepohrdl – 1:1. Velké Heraltice však záhy odpověděly po akci nahrávacího Davida a skórujícího Marcela Pluschkeho – 2:1. Vítězství se ale domácí nedočkali, protože se v 65. minutě trefil Chudý přesně k tyčce – 2:2.