13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Žimrovice otočily zápas i v deseti

56. M. Rusňák (p.) , 77. V. Škrobánek - 12. D. Mezera (p.)
0

Zápas významně ovlivnila 11. minuta, když po rohovém kopu hostů zahrál na brankové čáře rukou žimrovický Daniel Martinák. Následovala červená karta a penalta, kterou s přehledem proměnil kylešovický kapitán Mezera – 0:1. Žimrovice to však paradoxně povzbudilo a i v deseti lidech byly lepším mužstvem.

Zaslouženého vyrovnání se dočkaly v 56. minutě, když Mareček fauloval uvnitř šestnáctky Grodu a s pokutovým kopem se nepáral Rusňák – 1:1. Rozhodující okamžik zápasu přišel třináct minut před koncem, když se po jedovaté ráně Rusňáka prosadil střídající Václav Škrobánek. V závěru utkání sice hosté zahrávali asi šest rohů, ze kterých se ovšem nic podstatného neurodilo. A když ani Žimrovice své nadějné brejky nevyužily, tak se domácí radovali z nejhubenějšího vítězství.

TJ Žimrovice
R. Kříž [-] - J. Hertel [-] , M. Groda [-] , D. Martinák [-] , J. Hertel [-] - P. Martinák [-] , M. Hendrych [-] (71. V. Škrobánek [-] ) , D. Hertel [-] , F. Paláček [-] , D. Machura [-] - M. Rusňák [-]

FK Kylešovice
J. Evják [-] - D. Gračanin [-] (59. J. Drnda [-] ) , J. Pechník [-] , D. Mezera [-] , J. Mareček [-] , M. Jelenek [-] , J. Kowalski [-] (65. M. Levay [-] ) , J. Hoferek [-] , J. Feher [-] , P. Čavera [-] , M. Bolacký [-] (79. D. Kubíček [-] )

ŽK: 60. M. Hendrych , 90. R. Kříž - 16. D. Gračanin , 18. J. Pechník , 32. J. Feher , 45. P. Čavera , 55. J. Mareček . ČK: 11. D. Martinák .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: YEGHIAZARYAN Vachik - MACRINEANU Jiří, HELEKALOVÁ Marie.