13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Heraltice porazily Albrechtice

15. A. Rolný (p.) , 31. J. Piatkevič , 89. D. Klein - 57. M. Šupák
0

Velké Heraltice v sobotním odpoledni udolaly houževnatého soupeře z Albrechtic. Domácí od začátku třímali dirigentskou taktovku a svou převahu poprvé zúročili v 15. minutě. Adam Rolný si po zákroku brankáře Bočka vykoledoval pokutový kop a sám pak z penaltového puntíku nezaváhal – 1:0. Hosté zazlobili zásluhou Sklenaříka, ale jinak se nadále hrálo podle velkoheraltických not. Skóre se znovu měnilo ve 31. minutě, když Adam Rolný obral o balon Pavlíčka a jeho centr ve skluzu zužitkoval Piatkevič – 2:0.

V úvodu druhé půle odmítl pojistku Zemborski, za což domácí pykali. Po trestňáku Kopeckého se vyšrouboval do vzduchu Šupák, gólman Patrik Klein při zákroku podklouzl a pomezní Jahoda už viděl míč za brankovou čarou – 2:1. Šupák dokonce mohl vyrovnat, jenže z výhodné pozice mířil kousek vedle. Velké Heraltice se pak drbaly za ušima při šancích Piatkeviče, Miroslava Rolného a Štěpána. Domácí si tedy definitivně oddechli až v 89. minutě. Po narážečkách Kociána, Jana Otipky a Miroslava Rolného se prosadil čerstvý Daniel Klein – 3:1.