8.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Kylešovice neudržely výhru

0

Kylešovice šly do vedení už ve 2. minutě. Dvacet minut před koncem ale o svůj hubený náskok přišly.

Fotbalisté Kylešovic v minulosti na své umělce jen málokdy pouštěli body, jenže v letošní sezoně už to neplatí. Proti Albrechticím si domácí na začátku zavzpomínali na úspěšnější časy, protože se zásluhou Pechníka těšili z vedoucí trefy hned ve 3. minutě. Za borce v opavských dresech pak ještě zahodil tutovku Hoferek, ale jinak na hřišti dominovali hosté. Kylešovice se naštěstí mohly spolehnout na gólmana Evjáka, který zlikvidoval dvě stoprocentní šance soupeře a v jednom případě ho zachránila tyčka. Zaslouženého vyrovnání se Albrechtice dočkaly v 72. minutě, kdy se po sérii narážeček trefil do černého Boček – 1:1.