4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Slavkov jede na vítězné vlně

0

Slavkov si s přehledem poradil s Úvalnem a nadále je stoprocentní.

Sobotní zápas mezi Úvalnem a Slavkovem připomínal hru kočku s myší, když hosté svému soupeři téměř nepůjčili balon. Jen díky střelecké impotenci favorita domácí schytali pouze čtyřbrankový příděl. Slavko zúročil drtivou převahu hned v 10. minutě. Schneider při standardce načechral do vápna nadýchaný centr a Gloga hlavičkoval mimo dosah brankáře Škývary - 0:1. O tři minuty později už mohlo Úvalno na tři body zapomenout. Kanonýr Nevlud si navedl balon až před šestnáctku a vypálil milimetrově přesně k tyči - 0:2.

Poté hosté sputili festival neproměněných šancí, když si Dietrich opakovaně sypal popel na hlavu. Slavkovský útočcník pálil ostrými až v 73. minutě, ato po rohovém kopu Krále - 0:3. Gólový účet zápasu uzavřel střídající Hendrych. Gloga utekl po levém křídle, krásně naservíroval míč do vápna a nikým nehlídaný Hendrych si věděl rady - 0:4.

Autor textu: Jan Obludník