9.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Přibyslav si na Novou Ves nepřišla

0

Tento víkend velice oblíbený výsledek 3:0 se zrodil i u dalšího zápasu, tentokrát v Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Tamní celek hostil SK Přibyslav, která nakonec domů jela s prázdnou.

Nová Ves šla brzy do vedení

V tomto zápase se proti sobě utkaly dva týmy ze středu tabulky. Nová Ves začala ale mnohem lépe a už v dvanácté minutě se mohla radovat z vedoucího gólu, který vstřelil Jan Šandera. Více gólů v tomto poločase nepadlo a hráči tak šli do kabin za stavu 1:0.

Druhá půle se nesla v duchu derby

Pro sto dvacet diváků, kteří navštívili tento zápas, musela být druhá půle velice zajímavou podívanou, jelikož šance byly na obou stranách a zápas mohl klidně skončit úplně jiným výsledkem. Nakonec ale Nová Ves strhla v závěru vítězství na svou stranu. V 86. minutě zvýšil vedení František Nečas a v poslední minutě zápasu pečetil vítězství Šandera Ondřej. Velice zajímavou statistiku získala druhá půle, co se týče žlutých karet. Přesně sedmkrát musel rozhodčí Porupka vytáhnout během druhého poločasu žlutou kartu.