8.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2015-2016

--

--

Lídr tabulky rozstřílel Černíkovice

0

Černíkovice zajížděli na půdu Náchoda s těžkým cílem, zastavit rozjetého favorita soutěže. Plány na bodový zisk však zmizely již po 20. minutách, kdy si domácí celek vypracoval pohodlné vedení. V průběhu utkání zazářil především domácí kanonýr Plšek, který zatížil konto soupeře 6 brankami

Branka v 1. minutě určila ráz utkání

Na půdu vedoucího celku tabulky a velkého aspiranta na postup zavítal celek Černíkovic.  Kdo je jasným favoritem utkání bylo přítomným fotbalovým příznivcům jasné od 1. Minuty. TI diváci, kteří ještě  nevystáli frontu na klobásu s pivem přišli o úvodní branku utkání. Po krásné kombinaci se po pár sekundách utkání prosadil domácí kanonýr Honza Plšek a svoji brankou určil jednoznačný ráz utkání. Na další branku se na hřišti v Bělovsi nečekalo dlouho. V 7. Minutě našel Plšek přesným pasem za obranou Vaněčka, pro kterého již nebyl problém zvýšit vedení Náchoda na 2:0. Již o dvě minuty později přišel centr z pravé strany, který si našel zcela volný Plšek a ten překonal brankáře hostí. Svůj Hattrick uzavřel domácí sniper ve 20. Minutě a zvyšil vedení domácích již na 4:0. O kosmetickou úpravu skóre se postaral hostující útočník Hanuš, který v běžeckém souboji předčil Vejpravu a poradil si i s brankářem Rufferem. To však bylo ze strany hostí vše a ihned po rozehrávce se prosadil podruhé v utkání Kuba Vaněček, který zužitkoval přesnou přihrávku na malé vápno. Poločas skončil zcela jednoznačným vedením domácího týmu v poměru 5:1.

Plškův hattrick i ve druhém poločase

Domácí kanonýr Plšek byl ve střelecké chuti a ve druhém poločase a v 65. minutě se opět měnilo skóre. Honza Plšek si z obrany hostí udělal trhací kalendář a po individuální akci na levé straně zvýšil skóre na 6:1. Domácí celek diktoval i nadále tempo hry a byl jednoznačně lepším týmem na hrací ploše. Obrana Černíkovic se nevěděla rady s především rychlým Plškem, který v 77. minutě přidal další branku. Aby domácí miláček publika nedělal nepořádek v zápasových statistikách, podařilo se mu i ve druhém poločase opět vstřelit čistý hattrick. Honza Plšek nastřílel v tomto utkání do sítě hostí úctihodných 6 branek a obrana Černíkovic s úlevou uvítala závěrečný hvizd.

FK Náchod B
Berger - asistent trenéra: Zasloužené výhra,snad už se nám probudili útočníci ze zimního spánku

TJ Sokol Černíkovice
Josef Cejpek - trenér: Naprosto zaslouženě domácí berou dnes plnou porci bodů.Předčili nás ve všech směrech.