20.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

TJ Vítkovice - Svinov - TJ Sokol Dolní Lhota 1:3

0

Dolní Lhota si ze Svinova veze 3 body.

První poločas v režii Svinova

První poločas byl jednoznačně v režii domácích, když hráče Dolní Lhoty takřka k ničemu nepustili. Byli více na balonu, ale bohužel pro ně nedokázali nějak více ohrozit brankáře hostů Tichého. V závěru poločasu se po krásné kombinaci dokázal prosadit domácí Jiřičný a Svinov šel do šaten s vedením 1:0.

Dolní Lhota otočila průběh zápasu

Druhý poločas začal náporem hostů, kteří vypálili několik střel na domácího gólmana Kříže, ale ten si počínal bezchybně. Zlom nastal v 78. minutě, kdy se po faulu domácího obránce pískala penalta. Domácí gólman se vyznamenal a penaltu vyrazil. Z následného rohu se hlavou prosadil hostující Dedek - 1:1. Od této chvíle se to s domácíma vezlo. V 85. minutě se prosadil po pěkné akci střídající Zdražila - 1:2. A v poslední minutě zápasu se ještě trefil záložník Dolní Lhoty Chadziandoniu - 1:3. Konečný výsledek zápasu Svinov - Dolní Lhota 1:3

TJ Vítkovice - Svinov
Radek Timan: Tento zápas byl pro nás herně zatím nejlepší, ale bohužel jsme vedení neudrželi, jelikož jsme odešli jak fyzicky, tak psychicky..Je na čase více trénovat.

D. Kříž [-] - J. Jiričný [-] , L. Kováčik [-] (73. P. Braun [-] ) , T. Vykoukal [-] (88. P. Kotrla [-] ) , R. Timan [-] , J. Továrek [-] , P. Gacka [-] (76. D. Černý [-] ) , K. Pšenčík [-] , A. Líner [-] , J. Budař [-] , J. Petrovský [-]