26.kolo, Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dobré zakončování přineslo domácím tři body

0

Janovice dokázali vsřelit rozhodující branky v rozmezí jedné minuty. Hosté po dobrém začátku nedokázali udržet tempo s hráči Uhlířských Janovic.

Jedná proměněná šance znamenala vedení v poločase

Do zápasu ovšem vstoupili lépe hlízovští. Vytvořili si pár slibných šancí, které nebyli schopni proměnit. Tým, který se netají postupovými ambicemi si ovšem svou úvodní převahu nedokázal udžet, a tak udeřilo na druhé straně. Ve 32. minutě zakončil svou akci gólově Veliký a poločas tak skončil 1:0.

Zlepšený výkon Janovic vedl k pohodlnému vítězství

Druhý poločas už jasně ovládli domácí. V rozmezí jedné minuty dokázali vstřeli dvě branky. Nejprve Svoboda zvyšoval v 57. minutě na 2:0 a hned po rozehrání přidal druhou branku v zápase Veliký. Výsledek 3:0 vydržel až do konečného hvizdu a domácí se tak mohli radovat z první jarní výhry.

FK Uhlířské Janovice B
Forster: Byli jsme lepším týmem a měli jsme jasnou převahu nad soupeřem

J. Kmoch [-] - A. Sojka [-] , S. Hrbek [-] , M. Černík [-] , P. Kalous [-] - T. Kulhánek [-] , V. Svoboda [-] (45. M. Jelínek [-] ) , M. Dotlačil [-] , M. Svoboda [-] (74. T. Vyhnánek [-] ) - M. Stoupa [-] (69. L. Čížek [-] ) , M. Veliký [-] (74. R. Masarovič [-] )

FOTBAL Hlízov
M. Jón [-] - K. Němec [-] , J. Machů [-] , R. Mathé [-] - P. Růžička [-] , T. Čížek [-] , K. Suchý [-] , L. Křelina [-] - V. Chadraba [-] , J. Štainz [-] (45. R. Budín [-] ) , J. Štainz [-]

ŽK: 25. M. Svoboda , 52. M. Jelínek - 55. L. Křelina , 64. J. Machů .
Místo: Uhlířské Janovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: LÖWE Vilém - BUREŠ Pavel (N), STRAKA Miroslav (N).