16.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Dřetovice padli po penaltách

0

Branka nepadla

V úvodu utkání se hra přelálavala z jedné strany na druhou, ale domácí měli více ze hry a tlačili se častěji do zakončení. Žádná z jejich slibně se rozvíjejících šancí ale brankou neskončila. Aaž přišla 31. minuta a poprvé k radosti domácích fanoušků rozvlnil hostující síť domácí Duda a upravil tak stav utkání na 1:0 z pohledu domácích. O 10 minut později domácí navýšili vedení, když se prosadil Ha Nhat Tuan a vstřelil tak branku na 2:0. Ve zbytku poločasu se už nic zajímavého nestalo, a tak se šlo do kabin za výsledku 2:0 pro domácí celek.

I přes mnoho šancí zůstalo skóre nezměněno

Ve druhé půli domácí potvrdili aktuální formu a drtivým nástupem potřetí udeřili. Míč si přebral Jan Nachtigal a střelou z poza vápna zvýšil už na rozdíl tří branek ve prospěch domácích. A když v 60. minutě opět Jan Nachtigal vstřelil svou druhou branku v utkánání bylo o osudu utkání rozhodnuto - 4:0. O 6 minut později se ještě nechal vyloučit hostující Pluhař Stanislav za hanlivý výrok směrem k rozhodčímu a poté už domácí v poklidu utkání dohrávali. I přes to, že byli hosté v deseti, tak se jim podařilo vstřelit čestnou branku. 6 minut před koncem snížil na 4:1 hostující Lavička. Ve zbytku druhé půle už žádná branka nepadla a proto domácí zvítězili 4:1 a naprosto zaslouženě.

0:1

Dřetovice
Nachtigal Jiří: V dnešním utkání jsme předvedli aktuální naši formu a hostující tým jsme ve všem směrech jasně přehráli. Paradoxně po vyloučení hostujícího týmu jsme polevili a ti nás přehrávali, ale to už bylo zapříčiněno tím, že jsme vedli 4:0.

AFK Tuchlovice B
Pergler Martin: Dnes jsme nepodali dobrý výkon. Vyloučení za tohle? Sice to už nic nerozhodlo, jelikož jsme prohrávali 4:0, ale něco by mohl rozhodčí přeslechnout. Každopádně musíme v příštím kole mnoho věcí zlepšit.