14.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Vinařice vyloupily Spartu Kladno

0

Půle pro Vinařice

V první půli se toho moc zajímavého neodehrálo. Fotbal komplikoval špatný terén, který nevyhovoval ani jednomu z dnešních soupeří. Lépe se s tím v prvním poločase popasovali domácí a dostávali se více do hry. Nakopávanými balóny přehrávali hosty a tlačili se do zakončení. Jenže jak to tak bývá, tak první udeřili hosté a to ve 44. minutě, když hostujícíc Machuta rozvlnil síť v brance domácích a stanovil tak poločasový výsledek na 0:1.

Vyloučení ovlivnilo druhý poločas

Ve druhé půli byli opět aktivnější domácí, ale bez gólového efektu. Ne a ne žádnou z vytvořených šancí využít. Hosté také hrozili, ale ztroskotali na výborně chytajícím brankáři domácích. Domácí si kolem 70. minuty vytvořilo velký tlak a po sérii rohů i více šancí, ale ani jednu z nich neproměnili ve vyrovnávací branku. V 75. minutě byl vyloučený domácí Fujdiar a nutno podotknout, že oprávněně. Tudíž domácí dohrávali v 10ti. Poté se hrálo spíš uprostřed hrací plochy, kdy docházelo k častým soubojům. To je ale jakoby nakoplo a o 4 minuty později se jim podařilo vyrovnat na 1:1, když se prosadil Vančata. Domácí to nabudilo a snažili se strhnout vedení na svoji stranu. Zapomněli ovšem na zadní vrátka a hosté po brejku v 86. minutě překlopiliy misky vah na svoji stranu a zvítězili 2:1.

Sparta Kladno
Fujdiar Jaroslav: V dnešním utkání jsme ze sebe vydali všechno a divákům se to muselo líbit. Po vyrovnávací brance jsme se tlačili do zakončení abychom si připsali vítězství a to bylo chybou, měli jsme se spokojit s remízou.

SK Vinařice
Suchý Václav: Dneska jsme vytěžili z minima maximum a podařilo se nám i se štěstím získat 3 body a připsat si důležité vítězství. V dalším utkání se musíme ještě zlepšit, protože takové štěstí nemůžeme mít stále.

J. Ecler [-] - M. Vančata [-] , L. Osvald [-] , P. Urban [-] , D. Havlůj [-] - R. Havlůj [-] (71. J. Fujdiar [-] ) , M. Šifta [-] , T. Nejedlý [-] - M. Korytko [-] , M. Krovoza [-] , M. Pírka [-] (56. M. Bělohlávek [-] )