26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Kamenný Újezd znovu padl

78. P. Štýs - 28. D. Randa , 33. D. Randa , 40. P. Nechutný , 41. P. Eger , 44. P. Eger , 53. P. Eger , 62. D. Randa , 80. F. Kovařík
0

Ani v posledním zápase se Baníku Kamenný Újezd nepodařilo sáhnout si na nějaký ten bod.

Ticho před bouří

V tomto zápase trvalo hráčům poměrně dlouho než se některý z nich gólově prosadil. Konkrétně až do 28.minuty, což nebývá v této soutěži úplně běžné. Ale když už Daniel Randa ve zmíněném čase poprvé přesně vystřelil, spustil tím gólovou lavinu, která domácí Baník úplně zasypala. Randa totiž už ve 33.minutě zvýšil náskok Slavie na 2:0 a ve 41.minutě dal Nechtuný gól už na 3:0. Hned za minutu to bylo 4:0. Než hráči odešli na přestávku, výsledek ještě jednou změnil - ve 44.minutě se o to zasloužil znovu Eger. Slavia tak nadělila Baníku "pětku" už v první půli.

Úněšov utkání dotáhl do vítězného konce

Ve druhé půli to byli opět hosté, kterým se dařilo více. V 53.minutě dal Eger svůj třetí gól v zápase a stejný pocit zažil i Randa, který třetí branku trefil v 62.minutě. O kosmetickou změnu skóre se postaral domácí Štýs, který v 78.minutě překonal brankáře Boudu a nedopřál mu tak vychytanou "nulu". Odpověď Slavie přišla zanedlouho. V 80.minutě vítězství pečetil Kovařík a konečný výsledek zněl 1:8 z pohledu domácích. Ti tak skončili na nelichotivém předposledním místě tabulky. Naopak Úněšov ukončil sezónu na slušném 4.místě.